Akcesoria dla Surface 2 już nie tylko od Microsoftu

Akcesoria dla Surface 2 już nie tylko od Microsoftu

Autor: Piotr Maciejko

Opublikowano: 1/13/2014, 1:21 PM

Liczba odsłon: 2184

Firma Microsoft niedawno zapowiedziała nową linię akcesoriów do swoich urządzeń hybrydowych - Surface. Jednak oprócz giganta istnieją też inne firmy, które są zainteresowane produkcją dodatków.

ProKASE jest pokrowcem dedykowanym tabletom Surface. Chroni on urządzenie przed fizycznymi uszkodzeniami oraz zapewnia kilka przydanych funkcji. W pokrowiec wbudowane są dodatkowe porty USB 3.0, a także czytnik kart CF i SF. Do poprawnej pracy złącz niezbędne jest podłączenie futerału do urządzenia Surface za pomocą kabla USB. Pokrowiec zapewnia również bardziej komfortową pracę z tabletem. Ekran można nachylać pod różnym kątem, zaś korzystanie z urządzenia na kolanach, przy tak stabilnej konstrukcji, również powinno być wygodniejsze.

ProKASE można zamówić na stronie Indiegogo, w przeciwieństwie do Kickstartera, umożliwia ona realizowanie pomysłu nawet w przypadku nie uzbierania planowanej sumy. Pokrowce są już w produkcji, a realizacja pierwszych zamówień nastąpi niebawem. Planowana suma do uzbierania to 11000 USD.

Twórcy mają w planach stworzenia kolejnych akcesoriów zarówno dla urządzeń Surface, jak i innych produktów firmy Microsoft. Pozostaje mieć nadzieję, że im się uda i na rynku pojawi się więcej dodatków tego typu.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia