2GB na skrzynkę mailową

2GB na skrzynkę mailową

Autor: Daniel Karcz

Opublikowano: 4/28/2007, 12:00 AM

Liczba odsłon: 3212

Arend Hendricks przedstawiciel europejskiego oddziału firmy Microsoft podczas wywiadu udzielonemu Internet Standard oznajmił, iż usługi Live dla Polski zostaną rozszerzone.

Przypomnijmy, że do tej pory gigant z Redmond wprowadził polską wersję wyszukiwarki Live.com, komunikatora Live Messenger oraz skanera bezpieczeństwa. Na chwilę obecną Microsoft zdecydował się na rozszerzenie istniejącej już oferty o Windows Live Hotmail – skrzynkę poczty mailowej o pojemności 2GB. Standardowo skrzynka przypomina wyglądem popularnego klienta poczty email – Outlooka, lecz istnieje możliwość personalizacji wyglądu skrzynki według uznania i upodobań użytkownika. Po założeniu konta w Windows Live Hotmail użytkownik otrzymuje adres w domenie @hotmail.com.

Jak zapowiada producent Windows Live Hotmail ma współpracować z innymi oferowanymi już przez giganta z Redmond usługami oraz ma być kompatybilna z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi tj. Firefox, Opera oraz oczywiście Internet Explorer. Tą, jak zarówno inne, wcześniej zaoferowane przez Microsoft usługi przetestować można tutaj.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia