2 gadżety do Windows Sidebar od Microsoft

2 gadżety do Windows Sidebar od Microsoft

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 12/6/2006, 12:00 AM

Liczba odsłon: 21758

Microsoft udostępnił do pobrania dwa gadżety do paska Sidebar systemu Windows Vista. Dodatki zapewniają integralność z Microsft Outlook 2007 i debiutują jako pierwsze stworzone przez Microsoft, a nie osoby czy firmy trzecie. Graficznie są one dopasowane do tematu wizualnego pakietu Office użytkownika.

The Outlook Upcoming Appointments to gadżet, który wyświetla na panelu Sidebar - w zależności od konfiguracji dodatku - 3 bądź 5 wpisów odnoszących się do nadchodzących spotkań zapisanych w kalendarzu programu Outlook. Podwójne kliknięcie na dany wpis powoduje automatyczne przekierowanie do stosownego wydarzenia w programie pocztowym.

The Outlook Tasks pokazuje zadania do wykonania, oflagowane kontakty oraz wiadomości e-mail, które można sortować wg daty, kategorii lub prorytetu. Podwójne kliknięcie, podobnie jak w przypadku poprzedniego gadżetu, spowoduje przeniesienie użytkownika do danego wpisu już bezpośrednio w programie Outlook. Możliwe jest również dodanie nowego zadania - służy temu pozycja Type a new task widniejąca w górnej części.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia