Znamy dokładną datę konferencji Xbox na E3 2019

Znamy dokładną datę konferencji Xbox na E3 2019

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:58
16.04.2019
976 wyświetleń

E3 to wydarzenie, którego Microsoft za żadne skarby nie zamierza sobie odpuścić. I nie ma się co dziwić, bo gigant w tym roku ma wiele do pokazania. Rok 2019 będzie przełomowy dla Xboksa i Microsoft ma naprawdę spore plany wobec swojego konsolowego dziecka. Dziś na blogu Xbox Wire potwierdzona została data i godzina briefingu. Czego się po nim spodziewać?

Tematyka tegorocznego keynote'u została w dzisiejszym wpisie zarysowana bardzo ogólnikowo. Wiadomo jednak, że Microsoft uczyni w tym roku ukłon w stronę graczy pecetowych, zapewniając im lepsze wrażenia z gry. Zostanie to osiągnięte poprzez wprowadzenie na komputery funkcji konsolowych. Omawiany będzie ponadto projekt xCloud, czyli streaming gier Xboksa na praktycznie dowolne urządzenia. Jest to rodzący się dopiero trend, w którym Microsoft zamierza przodować, czując na karku oddech konkurencji. Przede wszystkim spodziewamy się jednak pierwszych konkretów na temat nowej generacji Xboksa, czyli konsoli, która ukazać się ma najwcześniej w 2020 roku. A jeśli już mowa o nowej konsoli, to nie zabraknie oczywiście gier, które pokazałyby jej nowe możliwości - myślimy tu przykładowo o Cyberpunk 2077 i Forza Motorsport 8. Microsoft nie byłby również sobą, gdyby nie pobił wcześniejszych rekordów - liczymy zatem na sporo naprawdę mocnych zapowiedzi gier na wyłączność.

Oglądaj w usłudze Mixer
Transmituj strumieniowo konferencję Xbox na targach E3 w prawdziwej rozdzielczości 4K Ultra HD na konsoli Xbox One lub w witrynie Mixer.com. Możesz też oglądać w podróży dzięki aplikacji mobilnej Mixer dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Inside Xbox: Na żywo na targach E3
Dołącz do Inside Xbox w poniedziałek 10 czerwca, aby oglądać transmisję strumieniową na żywo z ekskluzywnymi zapowiedziami, prezentacjami gier, wywiadami, prezentami itd.

Konferencja odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego. Jak zwykle w przypadku tak ważnych wydarzeń możecie spodziewać się relacji na żywo na CentrumXP! Bądźcie wtedy z nami!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/04/16/all-things-xbox-at-e3-2019/

Polecamy również w kategorii Xbox