Zapraszamy na Azure Summit 2021 (online) - największą polską konferencję o Microsoft Azure

Zapraszamy na Azure Summit 2021 (online) - największą polską konferencję o Microsoft Azure

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:00
10.04.2021
1840 wyświetleń

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się Azure Summit 2021 (online), czyli największa polska konferencja poświęcona chmurze Microsoft Azure oraz technologiom Microsoft. Ze względu na aktualną sytuację impreza będzie miała formę wydarzenia online. CentrumXP ma przyjemność objąć wydarzenie swoim patronatem medialnym i zaprosić wszystkich naszych Czytelników do bezpłatnego udziału!

Wydarzenie odbędzie się w dniu 13 maja 2021 roku. Najważniejszą wartością konferencji jest wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych. Prelegentami podczas konferencji będą pracownicy Microsoft, Microsoft MVP oraz przedstawicie firm wykorzystujących Microsoft Azure.

Azure Summit 2021 (online)

Podczas wydarzenia odbywają się również Wirtualne Targi Pracy IT, na których można spotkać renomowane firmy z branży IT na ich dedykowanych wirtualnych stoiskach.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.
Link do rejestracji na wydarzenie: https://azuresummit.pl/

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. W wydarzeniu weźmie udział ponad 1500 uczestników z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://azuresummit.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne