Współdzielenie biblioteki multimediów

Współdzielenie biblioteki multimediów

 Dawid Długosz
Dawid Długosz
00:00
18.07.2007
1 komentarz
1680 wyświetleń

Multimedia przechowywane w bibliotece możemy udostępniać innym komputerom w sieci. Zrobimy to w bardzo prosty sposób. W tym celu klikamy przycisk znajdujący się pod zakładką Biblioteka i wybieramy polecenie Udostępnianie multimediów. Zaznaczamy pole wyboru Znajdź multimedia udostępniane przez inne osoby, jeśli chcemy korzystać z zasobów znajdujących się w sieci, oraz Udostępnij moje multimedia, gdy chcemy podzielić się plikami z innymi osobami. Zatwierdzamy operację naciskając przycisk OK.

Elementy, które ktoś udostępnia odnajdziemy we własnej Bibliotece. Po lewej stronie w menu widzimy ikonę, która informuje (stosowną nazwą osoby oraz komputera), który użytkownik udostępnił multimedia. Naciskamy ją, następnie możemy przeglądać zasoby na komputerze innej osoby używając do tego celu drzewka lub widoku pełnego.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows Media Player w Windows Vista

Komentarze

  • <p><span>Dlaczego<br />Windows Media Player nie powtarza zwiastunu czy innego krotkiego klipu<br />w oknie przegladarki firefox oraz wylacza 200% zoom??? mimo iz w samym odtwarzaczu jest taka<br />opcja wlaczona... mowa o pluginie wmp do firefox, jak wiadomo po<br />zainstalowaniu go mozna ogladac klipy ze stron w samym oknie<br />przegladarki bez uruchamiania okna samego odtwarzacza, jednak nie mozna<br />ustawic na stale zoom 200% oraz trybu powtarzania, przeciez to jest<br />chore, i czym tu sie zachwycac caly microsoft jest do bani a ten plugin<br />to tylko w teori ulatwia korzystanie.</span></p>

Skomentuj

Autor