Wiosenna wyprzedaż w Minecraft Marketplace

Wiosenna wyprzedaż w Minecraft Marketplace

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:39
19.04.2019
871 wyświetlenie

Minecraft Marketplace to wirtualny sklep, w którym za realne pieniądze zakupić możemy dodatki do gry, utworzone nie przez Microsoft czy Mojang, lecz przez samych fanów oraz wyspecjalizowanych twórców, chcących nieco zarobić. A zarobić jest na czym, bo już w 2017 roku twórcy dodatków zarobili łącznie ponad milion dolarów, a społeczność zdaje się nie tracić zainteresowania fenomenem, jakim jest Minecraft. Teraz, gdy fani czekają na aktualizację Village and Pillage, mogą sobie umilić życie, korzystając z nawet 75-procentowych rabatów.

Wiosenna wyprzedaż, czyli Spring Sale, wystartowała dzisiaj i potrwa do niedzieli. Zawartość, taka jak skórki awatarów, tekstury i światy tworzone przez członków społeczności, przez ten czas będzie przeceniona nawet o 75%. Komunikat podano na blogu Minecrafta:

Pomiędzy 19 a 21 kwietnia możecie zaoszczędzić do 75% na światach, skórkach, paczkach tekstur i nie tylko. Jest to jedna z naszych największych wyprzedaży w historii i będzie miała nowe zniżki każdego dnia. Poczujcie więc powiew wiosny i skierujcie się do Marketplace, by znaleźć dla siebie idealną zawartość!
– Tom Stone, Mojang AB

Minecraft Marketplace ułatwia bezpieczne kupowanie tworzonej przez członków społeczności zawartości dla gry Minecraft. Wystarczy raz kupić zawartość, aby móc zawsze korzystać z niej w wersji dla systemu Windows 10 lub Pocket Edition - wyjaśnia Microsoft. Cóż, jako że długi weekend wielkanocny właśnie się zaczyna, fani Minecrafta na pewno znajdą chwilę, by przejrzeć nową zawartość i wybrać coś dla siebie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.minecraft.net/pl-pl/article/minecraft-marketplace-spring-sale

Polecamy również w kategorii Gry