Windows 10 22H2 wydany w Release Preview Channel

Windows 10 22H2 wydany w Release Preview Channel

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:26
29.07.2022
1128 wyświetleń

Jak już wiadomo, Windows 10 doczeka się wkrótce rocznej aktualizacji. Chodzi oczywiście o wydanie publiczne, bo w kanałach Insider wersja 22H2 jest dostępna o wiele wcześniej. Dość krótko od debiutu w Beta Channel jesienna aktualizacja trafiła do Release Preview Channel, co jest ostatnim przystankiem przed Public Release. Z tej okazji Microsoft wydał komunikat, który cytujemy poniżej.

Wypuszczamy dziś pierwszą poglądową kompilację Windows 10, version 22H2. Windows 10 Build 19045.1865 (KB5015878) jest teraz dostępny w Release Preview Channel dla uczestników Windows Insider Program for Business, aby mogli walidować ją na urządzeniach w swoich organizacjach.

Urządzenia komercyjne, skonfigurowane dla Release Preview Channel na stronie ustawień Windows Insider Program Settings lub Windows Update for Business, czy to przez Microsoft Intune czy Zasadę grupy, będą miały automatycznie oferowany Windows 10, wersja 22H2 jako aktualizacja opcjonalna. Windows 10, wersja 22H2 jest też dostępny poprzez Windows Server Update Service i Azure Marketplace. W razie pojawienia się problemów administratorzy IT i organizacje mogą zamówić darmowe wsparcie Microsoftu. Ta oferta supportu jest przeznaczona do rozwiązywania problemów w typowo komercyjnych scenariuszach i ograniczona do edycji Windows 10 Pro, Enterprise i Education.

Udostępniamy też ten build dla każdego Windows Insidera w Release Preview Channel poprzez nasze doświadczenie "seeker" w Windows Update. Oznacza to, że Insiderzy będący teraz w kanale Relase Preview mogą udać się do Ustawień i Windows Update i wybrać pobranie i zainstalowanie Windows 10, version 22H2, jeśli chcą. Kiedy niejawny tester zaktualizuje swój PC do Windows 10, version 22H2, będzie nadal automatycznie otrzymywał nowe aktualizacje serwisowe poprzez Windows Update (typowy miesięczny proces aktualizacji).

— Brandon LeBlanc i Aria Carley, Windows Insider Program, Microsoft


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/windows-insider/2022/07/28/releasing-windows-10-version-22h2-to-the-release-preview-channel/

Polecamy również w kategorii Listy zmian w kompilacjach