W sprzedaży pojawiły się wzmocnione futerały dla Surface Go

W sprzedaży pojawiły się wzmocnione futerały dla Surface Go

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:35
07.08.2018
1449 wyświetleń

Do oficjalnej premiery Surface Go pozostały jeszcze trzy tygodnie, które jego potencjalni klienci mogą wykorzystać choćby na zapoznanie się z wnętrzem tabletu i oceną jego naprawialności. Klienci, którzy dokonali już zakupu w przedsprzedaży, mogą też zacząć zastanawiać się, w czym będą tego 10-calaka nosić. Z dwiema propozycjami futerałów wyszedł dziś Urban Armor Gear. Zapewnią one tabletowi ochronę na poziomie... wojskowym.

UAG

Urban Armor Gear (UAG) zaprezentował dwa wzmacniane futerały dedykowane nowemu Surface Go. Jak twierdzi producent, są one zarówno lekkie, jak i bezpieczne, bowiem przeszły pomyślnie testy upadku MIL-SPEC, co zapewnia tabletowi ochronę, o której w przypadku gołego tabletu można zapomnieć. Futerały trafiły do sprzedaży w dwóch wersjach: Metropolis i Plasma. Metropolis oferuje odporność na uderzenia powłokę, wbudowane miejsce na Surface Pen, aluminiową podstawkę z możliwością zmiany kąta nachylenia i ustawienia portretowego/poziomego, dostęp do portów i przycisków, zgodność z Microsoft Type Cover Keyboard i zgodność ze standardami militarnymi MIL STD 810G 516.6. Model jest dostępny w kolorach czarnym, niebieskim i czerwonym.

Plasma oferuje mocniejszą powłokę ochronną wraz z gumowanymi rogami, chroniącymi przed uderzeniami, 360-stopniową regulację paska na rękę, wbudowaną podstawkę do użycia w trybie desktop, miejsce na Surface Pen, opcjonalny pasek na ramię, dostęp do przycisków i portów, zgodność z Microsoft Type Cover Keyboard i zgodność ze standardami militarnymi MIL STD 810G 516.6. Model jest dostępny tylko w kolorze szarym.

Oba modele trafiły już do sprzedaży na stronie producenta. Plasma Series Microsoft Surface Go with Handstrap & Shoulder Strap (obecnie wyprzedany) kosztuje 99,95 USD, natomiast Metropolis Series Microsoft Surface Go - 69.95 USD.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.urbanarmorgear.com/products/metropolis-series-microsoft-surface-go-case

Polecamy również w kategorii Surface Go