W Forzy Horizon 4 zwierzęta będą bezpieczne

W Forzy Horizon 4 zwierzęta będą bezpieczne

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
11:33
24.09.2018
482 wyświetlenia

Według zapowiedzi Microsoftu Forza Horizon 4 ma być najbardziej realistyczną częścią serii. Akcja gry osadzona jest na terenach Wielkiej Brytanii, z dynamicznie zmieniającymi się porami roku, które mają mieć wpływ na technikę jazdy samochodem. Graczom będą towarzyszyć również zwierzęta, która mogą pomóc w zwycięstwie lub przeszkodzić.

Microsoft znany jest z tego, że w swoich grach wyścigowych dba o humanitarną rozgrywkę, o czym świadczy brak przechodniów w terenach zabudowanych czy brak możliwości przejechania osób, które kręciły na terenie Horizon Festival. W poprzednich częściach Forzy Horizon nie pojawiały się zwierzęta, więc nie można było sprawdzić, co można z nimi zrobić. W Forza Horizon 4 zwierzęta gospodarcze i dzikie będą nam towarzyszyć przez całą rozgrywkę. Tu pojawia się pytanie, czy będzie można je rozjechać, czy przejedziemy przez nie jak przez duchy, czy może fragmenty trasy, na których będą one rozmieszczone, nie będą dostępne dla gracza.

Odpowiedź na to pytanie przedstawił brytyjski dziennikarz, zajmujący się grami wideo, Mark Brown. W swoim poście w serwisie Twitter opublikował fragment rozgrywki, pokazujący zachowanie owiec, które muszą stawić czoła pędzącej maszynie. Okazuje się, że zwierzęta bardzo dobrze sobie radzą i są na tyle sprytne, że nie da się ich rozjechać. Brown podsumował to nagranie, mówiąc, że ten, kto to wpadł na taki pomysł powinien dostać podwyżkę.

Przypominamy jeszcze, że premiera czwartej części Forzy Horizon zaplanowana jest na 2 października. Jednak ci gracze, którzy chcą rozpocząć rozgrywkę kilka dni wcześniej, już 28 września mogą kupić edycję Ultimate gry, zawierającej wiele dodatkowych elementów usprawniających zabawę.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://twitter.com/britishgaming

Polecamy również w kategorii Gry