Microsoft Flight Simulator 2024 trafi na Xbox i PC w listopadzie

Microsoft Flight Simulator 2024 trafi na Xbox i PC w listopadzie

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/10/2024, 7:20 PM

Liczba odsłon: 207

Mamy dobre wieści dla fanów symulatorów lotów. Nadchodzący Microsoft Flight Simulator 2024 od Asobo Studios ma już ustaloną datę premiery. Wiadomo już, że flagowy flight sim sygnowany marką Microsoft ukaże się na konsole Xbox najnowszej generacji oraz PC z Windows w listopadzie tego roku. Kiedy dokładnie?

W przeciwieństwie do oryginalnego Microsoft Flight Simulator z 2020 roku tegoroczna wersja wykracza poza zwykłe pilotowanie statków powietrznych. Microsoft Flight Simulator 2024 pozwoli kroczyć ścieżką kariery pilota w wielu settingach, takich jak pilot linii komercyjnych, transport VIP-ów, misje poszukiwawczo-ratownicze, lotnictwo sanitarne, lotnictwo rolnicze, reklama powietrzna, transport ładunków śmigłowcem, a nawet gaszenie pożarów z powietrza!

Gra duży nacisk kładzie też na eksplorację świata z dedykowanym trybem fotograficznym, który pozwala tworzyć migawki z podniebnych przygód w stale ewoluującym świecie gry. Po raz pierwszy gracze będą też mogli pilotować balony powietrzne i sterowce. Od strony wizualnej Microsoft Flight Simulator 2024 prezentuje się zachwycająco, co zresztą możecie zobaczyć na nowym zwiastunie powyżej.

Microsoft Flight Simulator 2024 zostanie wydany 19 listopada 2024 r. na Xbox Series X|S i PC. Jak przystało na produkcje Xbox Game Studios, gra będzie dostępna w dniu premiery w subskrypcji Game Pass (możliwość grania w chmurze).

Źródło: https://www.xbox.com/pl-pl/games/microsoft-flight-simulator-2024

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia