Verizon dołącza do Xbox All Access, by zaoferować graczom 5G

Verizon dołącza do Xbox All Access, by zaoferować graczom 5G

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:16
26.07.2022
436 wyświetleń

Xbox All Access to oferta abonamentowa na 24 miesiące, w ramach której klienci otrzymują dostęp do Xbox Game Pass Ultimate (Xbox Live Gold, Xbox Game Pass) oraz samą konsolę Xbox Series X/S (wcześniej Xbox One). Do Polski usługa zawitała pod koniec 2020 roku i od tamtej pory jest cały czas dostępna.

Początkowo usługa z miesięczną opłatą zamiast jednorazowego zakupu była dostępna w USA, by potem obejmować kolejne kraje, wliczając w to Polskę. Co ciekawe, Microsoft nie prowadzi jej bezpośredniej sprzedaży, ale zawsze współpracuje z partnerami. Najnowszym z nich będzie Verizon, amerykański dostawca Internetu, telewizji kablowej i telefonii komórkowej. Operator mocny nacisk kładzie na możliwości 5G:

Dzisiejsze ogłoszenie o połączeniu sił z Microsoft opiera się na obietnicy Verizon dotyczącej rozwoju i innowacji 5G na wielu platformach, wliczając w to mobilność, ogólnokrajową łączność szerokopasmową i najpopularniejsze oferty konsumenckie. (...) Dzięki Xbox Game Pass Ultimate możesz zabrać ze sobą swoje ulubione gry na konsole, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy dojeżdżasz do pracy, Xbox Game Pass Ultimate i 5G Ultra Wideband mogą pomóc Ci grać w ulubione tytuły Xbox z chmury z bardzo niską latencją i do 10 razy szybszymi prędkościami pobierania niż Verizon 4G LTE — wszystko w planach Mix & Match Unlimited. Sparuj telefon z ulubionym kontrolerem lub graj za pomocą kontrolek dotykowych Xbox w obsługiwanych grach i możesz zacząć korzystać z aplikacji Xbox Game Pass!

Rzeczywiście, prędkości oferowane przez 5G to rzecz mocno preferowana przez graczy mobilnych streamujących z chmury gamingowej. Wprawdzie grać można i przy niższych prędkościach, jednak doświadczenie nie zawsze jest tak stabilne. Z naszego artykułu dowiesz się, jak Xbox Cloud Gaming radzi sobie przy połączeniu 4G.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/verizon-partners-with-microsoft-to-sell-xbox-consoles-via-all-access-program-touts-5g-innovation

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox