Ulepszone zaznaczanie i wglądy w Sticky Notes 3.7

Ulepszone zaznaczanie i wglądy w Sticky Notes 3.7

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:43
11.08.2020
1189 wyświetleń

Aplikacja do sporządzania notatek z interaktywną funkcjonalnością Sticky Notes doczekała się aktualizacji w Windows 10. Wersja 3.7 skupia się na poprawkach błędów związanych z analizą pisma odręcznego oraz ulepszeniach wglądów i zaznaczania tekstu. Lista zmian poniżej.

Co nowego w Sticky Notes 3.7?

  • Ink Analysis powraca. Funkcjonalność rozpoznawania pisma odręcznego miała poważny błąd, który uniemożliwiał pozyskiwanie wglądów i analizę. Został on w tej wersji rozwiązany.
  • Wglądy stały się lepsze niż kiedykolwiek. Do funkcji Insights wprowadzono poprawki błędów i ulepszenia, w tym zapamiętywanie wglądów pomiędzy sesjami, a nawet zapamiętywanie ich po przejściu w tryb offline.
  • Zaznaczanie tekstu staje się bardziej kolorowe. Microsoft postanowił użyć tęczy barw. Efekty będą najlepsze przy ciemnym motywie aplikacji.
  • Wprowadzono szereg poprawek błędów, usprawnień z zakresu dostępności i poprawek stabilności.

Jak dodaje Microsoft, Sticky Notes jest funkcjonalnością preinstalowaną w Windows 10 i można uzyskać do niego dostęp poprzez ikonę obszaru roboczego funkcji Windows Ink na pasku zadań. Zwykle jest używany do tworzenia przypomnień, ale oferuje też funkcjonalność w połączeniu z dodatkowymi usługami, takimi jak Cortana (tylko na wybranych rynkach/w wersjach językowych). Aktualizację można pobrać z Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/windows-10s-microsoft-sticky-notes-updates-with-improved-insights-and-text-selection

Polecamy również w kategorii Oprogramowanie