Udostępnianie plików w Skype wprost z Eksploratora w Windows

Udostępnianie plików w Skype wprost z Eksploratora w Windows

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:32
01.04.2020
1396 wyświetleń

Skype otrzymał dziś aktualizację do wersji 8.59.76.26, dostępną dla Skype Insiderów. Dodaje ona specjalną integrację z powłoką Windows, dzięki czemu można teraz udostępniać pliki w Skype, zaczynając z poziomu Eksploratora plików, a niekoniecznie samej aplikacji. Inna ciekawa nowość wiąże się z możliwością kontroli połączeń na liście Ostatnie czaty. O tych i innych zmianach przeczytacie poniżej.

Co nowego w Skype 8.59?

  • Można teraz udostępniać pliki w Skype z poziomu Eksploratora w Windows. Wystarczy kliknąć plik prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję udostępniania w Skype.
  • Skype daje więcej kontroli nad połączeniami. Jeśli mamy trwające połączenie, możemy zakończyć je na liście Ostatnie czaty. Dodatkowo zobaczymy tam czas połączenia.
  • Zbyt wiele kontaktów? Skype ma teraz poprawioną funkcję usuwania, która umożliwia kasowanie wielu kontaktów bezpośrednio z listy kontaktów. Aby wykonać wielokrotne zaznaczenie, przytrzymujemy klawisze Shift lub Ctrl/Cmd.
  • Dodatkowo w aplikacji mobilnej Skype na iOS można wyszukiwać wszystkie dostępne subskrypcje.
  • Rozwiązano problem z otwieraniem Skype na pierwszym planie, gdy ustawiono otwieranie w tle.

Powyższe zmiany nie do wszystkich Skype Insiderów trafią od razu. Będą udostępniane stopniowo przez kolejne dni. Do ogólnodostępnego wydania Skype wejdą jeszcze później.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/skype-insider-preview-release-notes-for-skype/b6434d4d-1c06-4b69-86c2-ce784796dfeb

Polecamy również w kategorii Skype