Menu kategorii
 • Twój telefon synchronizuje również tapetę naszego smartfona

  Twój telefon synchronizuje również tapetę naszego smartfona

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  08:55
  13.09.2019
  432 wyświetlenia

  Ostatnio wspominaliśmy o tym, że w aplikacji Twój telefon w Windows 10 pojawił się teraz wskaźnik naładowania naszego telefonu. To jednak najwyraźniej nie jest jedyna nowość związana ze statusem naszego smartfona połączonego z aplikacją. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że aplikacja synchronizuje również tapetę smartfona, która wyświetla się w jego miniaturce. Jest to detal wizualny i z tego co wiadomo, nie ma żadnej praktycznej funkcjonalności.

  Na razie nie możemy za pomocą aplikacji zmieniać tapety na naszym telefonie, bo i w sumie po co mielibyśmy to robić. Ma to raczej znaczenie informacyjne i estetyczne. Gdy do aplikacji przypisaliśmy kilka urządzeń, to tapeta może ułatwić ich identyfikację, jeśli nazwa modelu to dla nas za mało. Nowość ta nie pojawiła się jeszcze u każdego użytkownika.

  Aplikacja Twój telefon na Windows 10 umożliwia łatwy dostęp do naszych najnowszych zdjęć na telefonie z Androidem, czytanie i odpowi adanie na wiadomości tekstowe z komputera oraz odbieranie powiadomień i zarządzanie nimi. Microsoft stale rozwija tę aplikację, dodając do niej nowe funkcjonalności.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/microsofts-your-phone-app-for-windows-10-will-now-also-sync-your-wallpaper/

  Polecamy również w kategorii Windows 10