Menu kategorii
 • To Do zintegrowany z Outlook na Windows

  To Do zintegrowany z Outlook na Windows

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:19
  30.08.2022
  754 wyświetlenia

  Microsoft ogłosił, że To Do jest integrowany z Outlook na Windows dla użytkowników w Windows Current Channel, począwszy od wersji 2207. Wraz z tym wydaniem aplikacja Microsoft To Do jest dostępna bezpośrednio z Outlooka, pozwalając efektywnie planować pracę i zadania i pozostać na nich skupionym, jako że są one teraz dostępne pod ręką.

  Nowa integracja pozwala m.in. przeglądać wszystkie oflagowane e-maile z Outlooka na liście oflagowanych e-maili w aplikacji To Do. Możemy sprawdzić fragment wiadomości lub otworzyć ją w Outlooku, aby uzyskać pełny kontekst. Jeśli chcemy zarządzać zadaniami przypisanymi do nas w aplikacji Planner, również znajdziemy je w To Do, na liście przypisanych zadań. Aplikacja zawiera również znaną dobrze funkcję Mój dzień, która służy jako szablon do planowania dziennych aktywności.

  Microsoft To Do jest integrowany z Outlook na Windows

  Jak uzyskać aplikację To Do w Outlook? Jest ona dostępna dla użytkowników z kwalifikującymi się licencjami Microsoft 365 oraz licencjami użytkownika dla aplikacji Microsoft To Do. Jeśli je posiadamy, To Do będzie dostępny obok głównych funkcji Outlooka, takich jak Poczta czy Kalendarz, wyświetlanych w pionowym pasku po lewej stronie aplikacji.

  To Do jest dostępny dla użytkowników Microsoft 365 w Current Channel, w następujących wersjach Outlook na Windows:

  • Wersja 2201 (Build 14827.20000): dostępny po włączeniu przełącznika "Dostępne wkrótce — Wypróbuj teraz".
  • Wersja 2207 (Build 15427.20000): dostępny domyślnie (wdrażanie funkcji jest jednak ciągle w toku).


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-to-do-blog/announcing-to-do-is-now-rolling-out-to-outlook-for-windows/ba-p/3612380

  Polecamy również w kategorii Outlook