Menu kategorii
 • Teams pozwoli anonimowo dołączać do spotkań z aplikacji desktopowej

  Teams pozwoli anonimowo dołączać do spotkań z aplikacji desktopowej

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:53
  20.09.2021
  1328 wyświetleń

  Microsoft pracuje nad funkcją anonimowego dołączania do spotkań Teams za pośrednictwem aplikacji desktopowej. Do tej pory taka możliwość istniała tylko w aplikacji webowej (w przeglądarce). Informacja o tym pojawiła się w harmonogramie zmian w Microsoft 365. Nowość będzie wprowadzana etapami już od przyszłego miesiąca.

  Według rozpiski wydanie nowej funkcji nastąpi w połowie października, podczas gdy teraz jest dopiero rozwijana. Póki co, aby anonimowo dołączyć do spotkania, użytkownicy muszą korzystać z aplikacji internetowej Teams. Należy tu podkreślić, że chodzi o spotkania hostowane w innej chmurze. Zmieni się to dopiero dzięki dodaniu tej funkcji do klienta desktopowego, czyli po prostu aplikacji na PC. Jak czytamy na portalu Microsoft 365 Roadmap:

  Microsoft Teams: Anonimowe dołączanie do spotkań w chmurach

  Dołączaj do spotkań w innych chmurach — anonimowo z twojej aplikacji desktopowej Teams (w chmurach). Będziemy włączać to w trzech fazach. Najpierw klienci komercyjni i GCC będą mogli dołączać do spotkań w chmurach GCC-High i DOD. Następnie umożliwimy klientom GCC-High dołączanie do spotkań komercyjnych, GCC i DOD. Następnie umożliwimy klientom DOD dołączanie do spotkań komercyjnych, GCC i GCC-High.

  Harmonogram przewiduje ogólną dostępność tej funkcji ("Microsoft Teams: Anonymous meeting join across clouds") w październiku 2021 roku.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-teams-join-meetings-anonymously

  Polecamy również w kategorii Teams