Menu kategorii
 • Tak wygląda nowy Microsoft Defender na Windows 11, Androida i macOS

  Tak wygląda nowy Microsoft Defender na Windows 11, Androida i macOS

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:31
  11.01.2022
  2855 wyświetleń

  O pracach nad nową wersją i nowym wyglądem Microsoft Defendera wiemy od kilku miesięcy. Najpierw jej strona zastępcza pojawiła się w Microsoft Store, a teraz włoski serwis Aggiornamenti Lumia udostępnia grafiki, które ukazują nowe oblicze słynnego pakietu chroniącego. Z tych zapewne oficjalnych zrzutów ekranu możemy dowiedzieć się nieco więcej o samej aplikacji.

  Na chwilę obecną wersja Defendera wydana w Microsoft Store jest dostępna jedynie dla pracowników Microsoftu. Jedynym, co do tej pory można było zobaczyć, był ekran logowania. Dzięki najnowszemu przeciekowi od Aggiornamenti Lumia wiemy już, jak będzie wyglądał ekran główny (czyli strona domowa) programu na komputerach PC i Mac, a także na smartfonach z Androidem. Widać tu pewien progres w stosunku do aplikacji Zabezpieczenia Windows, więcej stylu Fluent i zaokrągleń.

  Microsoft Defender Preview

  Microsoft Defender Preview, bo tak nazywa się omawiana tu wersja, prócz uzyskania nowego wyglądu będzie działał zapewne tak samo, jak do tej pory. Nie wiadomo jednak, jaki jest cel wydania aplikacji w sklepie. Microsoft Defender jest w końcu preinstalowany i zintegrowany z Windows 10 i Windows 11, dlatego nie ma potrzeby jego doinstalowywania czy ręcznego uaktualniania. Tak czy inaczej strona aplikacji w Microsoft Store pozostaje niezmieniona od października.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/heres-a-first-a-look-at-the-new-microsoft-defender-app-for-windows-11-and-android

  Polecamy również w kategorii Windows 11