Surface Studio 2 już w sprzedaży. Wyższy model wyprzedany

Surface Studio 2 już w sprzedaży. Wyższy model wyprzedany

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:41
15.11.2018
838 wyświetleń

Dziś ważny dzień dla fanów Surface, którzy czekają na tegoroczne urządzenia. Najpierw do przedsprzedaży trafiły słuchawki bezprzewodowe Surface, a niedługo później rozpoczęła się sprzedaż Surface Studio 2 - drugiej generacji komputera All-in-One i najpotężniejszej maszyny ze stajni Surface. Nie jest to sprzęt tani, niemniej jednak mocniejszy (i droższy) model Studio 2 został błyskawicznie wykupiony.

Surface Studio 2 to najszybszy komputer, jaki wypuścił do tej pory Microsoft. Tak, pójdzie na tym Crisis, aczkolwiek marketing wokół urządzenia kierowany jest raczej do profesjonalistów i twórców. Studio 2 z powodzeniem radzi sobie w edycji i montażu wideo, grafice komputerowej i innych zadaniach, które wymagają nie tylko dużego ekranu, ale też mocnego sprzętu. Oto niektóre informacje na temat AiO, które podaje Microsoft:

Surface Studio 2 ma 28-calowy, regulowany ekran PixelSenseTM zawierający 13,5 miliona pikseli, które efektownie ożywiają pomysły, obrazy i rysunki. Możesz go dotykać, rysować po nim oraz wizualizować i rozwijać pomysły tak, jak na tradycyjnej kartce papieru. Czy szkicujesz następny świetny pomysł, robisz coś wspólnie z zespołem czy przedstawiasz wyniki pracy, Surface Studio 2 przystosuje się do każdego etapu procesu twórczego. Surface Studio 2 poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Najmocniejszy Surface do tej pory został wyposażony w procesor Intel® Core™ i7 i oddzielną kartę graficzną NVIDIA® GeForce®. Można na nim uruchamiać zaawansowane oprogramowanie takie jak Adobe Premiere Pro, Solidworks i Autodesk, a z pomocą unikatowych narzędzi, takich jak pióro Surface Pen i Surface Dial, zupełnie zmienić sposób generowania treści. Oprócz pióra Surface tablet Surface Studio 2 ma w zestawie mysz i klawiaturę Bluetooth. Są one wstępnie sparowane i od razu gotowe do pracy.

Do sprzedaży trafił dziś Surface Studio 2 w dwóch modelach: 1TB, Intel Core i7, 16GB RAM (3499 dolarów) i 1TB, Intel Core i7, 32GB RAM (4199 dolarów), przy czym ten drugi został błyskawicznie wyprzedany, o czym świadczy wymowna adnotacja Out of stock. Niestety ani Studio 2, ani Surface Headphones nie są jeszcze dostępne na polskim rynku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/p/surface/8SBJXM0M58T4?ICID=SurfaceDept_Feature_SurfaceFamily_100218

Polecamy również w kategorii Surface Studio