Surface Go LTE już dostępny w przedsprzedaży

Surface Go LTE już dostępny w przedsprzedaży

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
14:18
13.11.2018
1408 wyświetleń

Cztery miesiące. Tyle czasu potrzebował Microsoft na wydanie Surface Go LTE od chwili premiery podstawowego urządzenia Surface Go. Surface Go LTE jest od dzisiaj dostępny w przedsprzedaży, a w sklepach pojawi się 22 listopada. Klienci będą mieli do wyboru trzy warianty konfiguracyjne.

Właściwie tylko jeden z wariantów konfiguracyjnych będzie dostępny dla szarego Kowalskiego. Chodzi o Surface Go LTE z 8 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 128 GB i systemem Windows 10 Home S. Za takie urządzenie trzeba będzie zapłacić 679 dolarów. Oczywiście bez klawiatury i pióra, bo te nie są dostępne w zestawie.

Dwie pozostałe opcje konfiguracji dedykowane są klientom korporacyjnym. Jeden z tych wariantów to Surface Go LTE z systemem Windows 10 Pro i taką samą konfiguracją, jak w przypadku wersji dla klientów indywidualnych, ale w zamian za wyższą wersję systemu trzeba będzie zapłacić 729 dolarów. Trzecia opcja to urządzenie z Windows 10 Pro, 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 256 GB. Cena tego najlepszego wariantu to 829 dolarów. Urządzenie wyposażone jest w moduł LTE, który współpracuje z 22 najpopularniejszymi kanałami sieci komórkowej. Surface Go LTE posiada również antenę GPS i slot kart nano-SIM.

Surface Go LTE można zamawiać w przedsprzedaży przez witryny Microsoftu, a firma zapewnia dostawę urządzenia 20 listopada. 20 listopada urządzenie pojawi się na półkach sklepowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a 22 listopada w innych krajach, ale póki co nie wiadomo, jakich konkretnie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/devices/2018/11/12/surface-go-with-lte-advanced-available-now/#_ftn3#A1B4sHLrUJZO7Bp0.97

Polecamy również w kategorii Surface Go