Stwórz własną trasę wyścigu w Forza Horizon 4

Stwórz własną trasę wyścigu w Forza Horizon 4

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:36
24.10.2018
6816 wyświetleń

Forza Horizon 4 właśnie otrzymała nową aktualizację, która wprowadziła do niej, poza szeregiem poprawek, bardzo ciekawą nowość - Edytor tras. Teraz będziemy mogli stworzyć swój własny, jeszcze bardziej unikalny wyścig. Do tej pory mogliśmy tworzyć własny wyścig, zmieniając klasę samochodów, ilość okrążeń czy warunki pogodowe. Teraz możemy też ustawić trasę i punkty kontrolne!

Forza Horizon 4 Edytor tras

Jest to pretekst do fajnej zabawy i ustalenia trasy tak, by sprawiała nam jak najwięcej frajdy. Wystarczy podjechać do jednego dowolnego wybranego przez nas wyścigu i z menu wybrać opcję "Stwórz trasę". Po wybraniu pojazdu i uruchomieniu edytora za naszym samochodem będzie ciągnąć się "ślad" trasy. W ten właśnie sposób ją wytyczymy, ustawiając po drodze punkty kontrolne, których szerokość i miejsce możemy bardzo dokładnie ustalić. Po zamknięciu obwodu naszego wyścigu musimy jeszcze przejechać okrążenie testowe i będziemy mogli się naszą trasą podzielić z innymi graczami!

Forza Horizon 4 Edytor tras

Jak wspomniano, Edytor tras to nie jedyna nowość. Paczka poprawek obejmuje też ulepszone dźwięki, lepszą jakość traw i drzew przy ustawieniu jakości na Extreme (w przypadku PC). Dodano też zupełnie nowy rozdział trybu fabularnego Horizon Story zatytułowany British Racing Green. Tak wiec zapraszamy do gry - sprawdźcie sami, co nowego do niej trafiło. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym krótkim podsumowaniem 4 zalet i 4 wad najnowszej Forzy Horizon 4!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://wccftech.com/forza-horizon-4-next-update/

Polecamy również w kategorii Forza Horizon 4