SkyDrive ma coraz więcej zwolenników

SkyDrive ma coraz więcej zwolenników

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
19:24
06.05.2013
2487 wyświetleń

Microsoft może zaznaczyć miesiąc maj jako kolejny krok milowy w rozwoju usługi SkyDrive. Firma ogłosiła, że z chmurowego dysku korzysta już 250 milionów użytkowników i zapowiada jej dalszy rozwój.

Ostatnie dane liczbowe dotyczące SkyDrive Microsoft podał w grudniu ubiegłego roku. Wtedy informowano, że internetowy dysk ma 200 milionów aktywnych użytkowników. Dzisiaj firma pochwaliła się 250 milionami kont SkyDrive i za pośrednictwem ciekawej infografiki przedstawiła najważniejsze momenty w historii usługi - odświeżenie interfejsu, wydanie aplikacji dla systemu Android oraz Xbox Live i Office WebApps.

Nie wszystko było tak idealne. W marcu tego roku Microsoft miał duże problemy ze wszystkimi swoimi usługami online. Ustalono, że powodem kłopotów z działaniem SkyDrive i poczty Outlook było przegrzanie się serwerów. Mimo to, można być pewnym, że informatyczny gigant z Redmond będzie nadal rozwijał usługi chmurowe, a SkyDrive jest najważniejszym elementem tego planu. W informacji zamieszczonej na blogu SkyDrive można przeczytać, że Microsoft szykuje się do implementacji kolejnych funkcji w swoim internetowym dysku, ale nie zostały podane żadne szczegóły.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://blogs.windows.com/skydrive/b/skydrive/archive/2013/05/06/over-250m-people-using-skydrive.aspx

Polecamy również w kategorii SkyDrive