Menu kategorii
 • Scenariusze użycia Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

  Scenariusze użycia Aktualizacji programu Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  01.01.2005
  2301 wyświetlenie

  Aktualizacja programu Microsoft Office Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager pomaga małym firmom działać bardziej efektywnie, oferując im zaawansowane narzędzia do organizowania kontaktów biznesowych i optymalizowania potencjału sprzedaży. Zapoznaj się ze scenariuszami na tej stronie, aby się przekonać, jak możesz ją wykorzystać w swojej firmie.

  Właściciel małej firmy: Adam

  Właściciel małej firmy

  Adam jest właścicielem firmy Wingtip Toys, która zajmuje się dystrybucją gier edukacyjnych i zatrudnia 10 pracowników. Ostatnio sprzedaż wzrosła, zatem Adam i jego pracownicy muszą działać bardziej wydajnie i skutecznie, a jednocześnie oferować swoim klientom spójne, wysokiej jakości usługi i maksymalnie wykorzystywać każdą szansę sprzedaży. Ponieważ pracownicy firmy używają już programu Microsoft Outlook do zarządzania pocztą e-mail i kontaktami, Adam wybrał Aktualizację programu Microsoft Office Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager jako rozwiązanie ułatwiające lepsze zarządzanie firmą. Adam ma teraz następujące możliwości:

  • Konsolidowanie informacji o kontrahentach - w tym kontaktów, klientów, list adresowych, zadań i plików - w jednym, znajomym środowisku.
  • Ułatwienie pracownikom szybkiego poznania nowych funkcji, ponieważ już używają programu Outlook.
  • Utworzenie połączeń między firmami, z którymi prowadzi interesy, a pracującymi w nich kontaktami za pomocą funkcji Klienci i Kontakty biznesowe. Pozwoli to uniknąć nieporozumień w sytuacji, gdy zadzwoni do niego osoba z firmy, w której współpracuje z wieloma kontaktami.
  • Wyeliminowanie konieczności przeszukiwania segregatorów, przyklejanych karteczek i stert papierów w celu uzyskania informacji o klientach i szansach sprzedaży. Adam i jego pracownicy mogą automatycznie łączyć wiadomości e-mail, notatki i inne pliki pakietu Microsoft Office z rekordami klientów i szans sprzedaży, a także dołączać faksy i zeskanowane dokumenty.
  • Korzystanie z narzędzi do raportowania w celu szacowania i przewidywania wyników sprzedaży dla obecnych i nowych kontrahentów. Te narzędzia ułatwiają właścicielowi małej firmy określanie priorytetów sprzedaży, organizowanie codziennych zadań i odpowiadanie na żądania kontrahentów. Pozwalają także sprawdzić, czy pracownicy śledzą potencjalnych klientów.
  • Uruchamianie możliwych do dostosowania raportów przedstawiających stan sprzedaży, informacje o zamówieniach i prawdopodobieństwo zamknięcia dla wszystkich szans sprzedaży i klientów lub tylko dla określonego podzbioru.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Microsoft Outlook 2003