Samsung Galaxy Z Flip na kolejnym wideo. Wyniki testów wydajności są zastanawiające

Samsung Galaxy Z Flip na kolejnym wideo. Wyniki testów wydajności są zastanawiające

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:00
03.02.2020
702 wyświetlenia

Samsung Galaxy Z Flip, czyli kolejny składany smartfon koreańskiego giganta, nie ma przed nami już praktycznie żadnych tajemnic. Niedawno w Sieci pojawił się krótki filmik przedstawiający urządzenie. Na tym filmie możemy zobaczyć, jak wygląda proces składania i rozkładania smartfona. Wideo przemawia samo przez siebie i raczej nie wymaga dodatkowego komentarza. Wygląda to bardzo podobnie jak w przypadku konkurencyjnej w tym segmencie Motoroli Razr. Od tego telefonu Z Flip różni się natomiast specyfikacją.

Motorola postawiła na średnią półkę procesorów, skupiając się na promowaniu samej konstrukcji, a kwestię specyfikacji spychając na dalszy plan. Samsung postanowił konsekwentnie promować Z Flip jako jedną z lignii flagowych. Znajdziemy tu więc między innymi Snapdragona 855+ i 8GB RAM. Można odnieść wrażenie, że będzie to mocny zawodnik. Tymczasem wyniki testów syntetycznych Geekbench sugerują, że model SM-F700N, czyli właśnie Galaxy Z Flip (wynik 725), delikatnie ustępuje OnePlus 7 Pro (wynik 729), który na rynku jest obecny od jakiegoś czasu i wyposażony jest w starszy układ Snapdragon 855.

Galaxy Z Flip Geekbench

Czy jest to jakaś zła wróżba? Skądże znowu, choć na pewno taka dziwna dysproporcja może dziwić. Jednego jestem pewien - cyferki nie odzwierciedlają w pełni prawdziwych wrażeń z użytkowania, a te powinny stać tutaj na najwyższym poziomie. Pod warunkiem oczywiście, że ekran nie zawiedzie tak jak w przypadku Galaxy Fold. Samsung ponoć wykorzystał tutaj rewolucyjną technologię Ultra-Thin Glass. Oznacza to dokładnie to, co myślicie - to będzie pierwszy smartfon ze składanym, szklanym ekranem. Ile w tym prawdy? Dowiemy się już 11 lutego podczas Galaxy Unpacked.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/geekbench-upcoming-samsung-galaxy-z-flip-fails-to-beat-oneplus-7-pro-performance/

Polecamy również w kategorii Galaxy Fold