Samsung Galaxy Fold 2 na pierwszych zdjęciach. Motorola Razr ma konkurenta?

Samsung Galaxy Fold 2 na pierwszych zdjęciach. Motorola Razr ma konkurenta?

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:04
19.12.2019
1475 wyświetleń

Plotki o tym, że Samsung pójdzie tropem nowej Motoroli Razr, i w następnym telefonie linii Fold zdecyduje się na ekran składany w poziomie, chyba okazały się prawdziwe. Dowodem na to są najnowsze nieoficjalne zdjęcia telefonu, które właśnie pojawiły się w Sieci. To może być właśnie Fold 2, choć Samsung może też wybrać dla tego urządzenia inną nazwę. Po rozłożeniu ekran telefonu jest wysoki i prawdopodobnie są to proporcje znane choćby z ostatnich modeli Sony Xperia czy Motoroli One. Jest tu też oczko aparatu wycięte w ekranie w taki sam sposób jak w Galaxy Note 10.

Na zdjęciu złożonego urządzenia widzimy mały wyświetlacz do powiadomień umieszczony obok podwójnego aparatu. To może sugerować, że prawdziwa była kolejna z plotek, że następny Fold będzie raczej urządzeniem z niższej półki cenowej. Oryginalny Fold to flagowy smartfon w prawie każdym aspekcie, również cenowym. W przypadku jego następcy możemy liczyć na średnio-półkowy procesor, mniej więcej 4-6 GB RAM oraz zdecydowanie gorszy aparat.

Podobnie zaprojektowana Motorola Razr 2019 wyposażona w Snapdragona 710 nadal plasuje się w zdecydowanie wysokiej półce cenowej. Ciekawe, ile kosztować będzie w takim razie Samsung Fold 2 - być może doczekamy się pierwszego taniego smartfona z elastycznym ekranem. Niestety, w dalszym ciągu nie spodziewałbym się ceny niższej niż 3500 złotych.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/images-of-samsungs-clamshell-folding-galaxy-fold-2-leaked-online/

Polecamy również w kategorii Galaxy Fold