Rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów

 Dawid Długosz
Dawid Długosz
00:00
04.10.2007
2 komentarze
2728 wyświetleń

Oczywiście podczas próby synchronizacji możemy spotkać się z problemami. Na szczęście Centrum synchronizacji zostało zaopatrzone w moduł rozwiązywania konfliktów synchronizacji.

Przechodzimy do sekcji Wyświetl konflikty synchronizacji, następnie wskazujemy problem na liście i wybieramy opcję Rozwiąż.

Poniżej przedstawiamy klika typowych problemów oraz ich rozwiązań.

  • Moje podłączone urządzenie nie jest widoczne na liście: Rozwiązaniem może okazać się odświeżenie listy. W tym celu naciskamy przycisk Odśwież. Jeśli korzystamy z urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Windows Mobile to do synchronizacji informacji użyjmy programu Windows Mobile Device Center.
  • Nie mogę zsynchronizować plików: Dzieje się tak dlatego, gdyż plik mógł zostać usunięty z drugiej lokalizacji. W tym wypadku upewnijmy się, że dana informacja znajduje się w określonym miejscu powiązania synchronizacji.
  • Nie mogę zsynchronizować plików z udziałem sieciowym: Najprawdopodobniej wina leży po stronie systemu operacyjnego, który nie wspiera tej funkcji (opcja ta nie występuje niestety w Windows Vista Home Basic oraz Premium).

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Centrum synchronizacji

Komentarze

  • <p><span>Dlaczego<br />Windows Media Player nie powtarza zwiastunu czy innego krotkiego klipu<br />w oknie przegladarki firefox oraz wylacza 200% zoom??? mimo iz w samym odtwarzaczu jest taka<br />opcja wlaczona... mowa o pluginie wmp do firefox, jak wiadomo po<br />zainstalowaniu go mozna ogladac klipy ze stron w samym oknie<br />przegladarki bez uruchamiania okna samego odtwarzacza, jednak nie mozna<br />ustawic na stale zoom 200% oraz trybu powtarzania, przeciez to jest<br />chore, i czym tu sie zachwycac caly microsoft jest do bani a ten plugin<br />to tylko w teori ulatwia korzystanie.</span></p>

  • Wojciaszek 12:56 23.11.2008

    <p>Dlaczego nie moge zsynchronizowac plików exel są one nie rozpoznawalnie i ie do odczytu przy activ sync nie miałem tego problemu znowu dziura w systemie a co najgorse mam laptopa do którego sie nieda wgrać xp tylko musze działać na chorej vista dlaczego nie moge zsynchronizowac plików do odczytu</p>

Skomentuj

Autor