Menu kategorii
 • Przeglądanie w trybie InPrivate

  Przeglądanie w trybie InPrivate

   Adam Wojtasik
  Adam Wojtasik
  00:00
  28.12.2009
  4867 wyświetleń

  Przeglądanie w trybie InPrivate zapobiega zapisywaniu przez program Internet Explorer 8 danych dotyczących sesji przeglądania, takich jak pliki cookie, tymczasowe pliki internetowe i historia. Dzięki temu inni użytkownicy komputera nie dowiedzą się o odwiedzanych miejscach i informacjach wyszukiwanych przez nas w Internecie.

  Aby przeglądać strony internetowe w tym trybie, musimy kliknąć przycisk Bezpieczeństwo, a następnie Przeglądanie InPrivate. Możemy też zastosować kombinację klawiszy Ctrl+Shift+P.

  Przeglądanie w trybie InPrivate

  Otworzy się nam nowe okno, w którym możemy przeglądać strony trybie prywatności.

  Przeglądanie w trybie InPrivate

  W nowym oknie możemy otwierać dowolną ilość kart - wszystkie będą w trybie InPrivate. Ochrona zapewniana przez przeglądanie w trybie InPrivate działa tylko w czasie korzystania z okna, które otworzyliśmy, jeśli zostanie otworzone inne okno przeglądarki, nie będzie ono chronione przeglądaniem w trybie InPrivate. Aby zakończyć sesję przeglądania w tym trybie, wystarczy zamknąć okno. Jak rozróżnić tryb przeglądania InPrivate od normalnego? W trybie InPrivate przed adresem WWW znajduje się logo.

  Przeglądanie w trybie InPrivate

  Tryb InPrivate jest idealnym rozwiązaniem dla nas, jeśli nie chcemy, aby inne osoby wiedziały jakie strony przeglądaliśmy w Internecie, a nie mamy czasu na czyszczenie części historii lub jej całości, jak i innych informacji normalnie zapisywanych podczas przeglądania stron.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Internet Explorer 8