Menu kategorii
 • Przegląd możliwości Windows XP i Office XP

  Przegląd możliwości Windows XP i Office XP

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  01.05.2006
  2998 wyświetleń

  Proponując zmianę środowiska systemowego komputerów przedsiębiorstwa trzeba mieć ku temu nieodparte powody, które będą w stanie zrekompensować nakłady poniesione na modernizację oraz zmiany dotykające użytkowników.

  Windows XP Professional wyznacza nowe standardy niezawodności i wydajności. Ten system operacyjny został zaprojektowany dla firm i przedsiębiorstw każdej wielkości oraz dla użytkowników, którzy chcą jeszcze pełniej wykorzystywać swoje komputerowe umiejętności. Bez względu na to, czy Windows XP jest instalowany na pojedynczym stanowisku czy wdrażany w całym przedsiębiorstwie, zwiększa możliwości i podnosi wydajność jednocześnie obniżając całkowity koszt użytkowania.

  Windows XP Professional wyznacza nowe standardy wydajności i niezawodności

  • Najwyższa niezawodność działania: Budowa Windows XP Professional oparta jest na kodzie źródłowym Windows 2000 i Windows NT® Workstation. Kod ten zawiera mechanizmy wielozadaniowości z wywłaszczeniem, dużą odporność na błędy oraz ochronę pamięci systemowej. Funkcje te minimalizują problemy i zwiększają ochronę przed nimi. Sprawiają także, że system pracuje płynnie i bez zakłóceń.
  • Zabezpieczenia dla całego przedsiębiorstwa: Wbudowane w Windows XP funkcje bezpieczeństwa chronią ważne i poufne dane zarówno w komputerze użytkownika jak i podczas ich transmisji w sieci czy do Internetu. Zapewniając wsparcie dla najnowszych standardów bezpieczeństwa i wzmocnioną ochronę przed wirusami, Windows XP chroni także przed innymi znanymi formami ataku przez Internet.
  • Nowa, uproszczona budowa: Począwszy od świeżego, nowego wyglądu po intuicyjną, zadaniową koncepcję działania Windows XP Professional znacznie upraszcza użytkowanie i obsługę komputera. Użytkownicy będą mogli tracić mniej czasu na wykonanie zadań, błyskawicznie znajdować obiekty i w rozsądny sposób zarządzać plikami i folderami. Windows XP Professional pozwala pracować energicznie, szybko i sprawnie.
  • Wysoka wydajność: Windows XP Professional umożliwia wykonywanie bardzo intensywnych zadań podczas jednoczesnej pracy wielu aplikacji. W większości przypadków zapewnia nie tylko szybsze działanie aplikacji, ale także szybszy start systemu.

  Windows XP Professional dostarcza narzędzi zwiększających skuteczność i efektywność pracy przedsiębiorstwa.

  • Produktywność zawsze i wszędzie: Pulpit Zdalny umożliwia dostęp do zasobów komputera spoza biura, z wykorzystaniem praktycznie dowolnego rodzaju połączenia sieciowego.
  • Komunikacja z klientami i partnerami: Windows Messenger oraz zaawansowane funkcje prowadzenia konferencji online umożliwiają bezpośrednią komunikację i współpracę z dostawcami czy klientami z wykorzystaniem tekstu, dźwięku i obrazu.
  • Pełniejsze i tańsze wsparcie: Dzięki Zdalnej Pomocy użytkownicy mogą znacznie szybciej rozwiązywać wszelkie problemy. Personel techniczny ma dostęp do wszystkich komputerów przedsiębiorstwa, co pozwala identyfikować i rozwiązywać problemy znacznie szybciej i sprawniej. To oszczędność czasu i pieniędzy.

  Office XP dostarcza istotnych ulepszeń usprawniających wykonywanie podstawowych zadań przedsiębiorstwa.

  • Inteligentne tagi usprawniają dostęp do danych i użytecznej wiedzy korporacyjnej: Usprawnienie dostępu do informacji potrzebnej do prawidłowego przebiegi procesów biznesowych jest kluczowym zagadnieniem w zwiększaniu produktywności przedsiębiorstwa. Inteligentne tagi wykorzystują możliwości Intranetu i baz danych przedsiębiorstwa aby usprawnić wymianę informacji.
  • Uproszczenie pracy użytkowników skraca czas tworzenia dokumentów: Office XP został zaprojektowany tak, aby maksymalnie uprościć metody pracy i zachęcić użytkowników do jak najpełniejszego wykorzystania możliwości pakietu.
  • Ułatwiona współpraca skraca czas wprowadzenia produktu na rynek: Praca grupowa jest kluczowym zagadnieniem dla wielu różnych projektów. Dotyczy to zarówno informowania o nowych odkryciach wewnątrz zespołów zajmujących się badaniami i rozwojem, opracowania kampanii reklamowych w firmach marketingowych czy po prostu poprawności przepływu dokumentów wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa. Office XP oferuje szereg możliwości ułatwiających i upraszczających współdzielenie dokumentów.
  • Łatwiejsze wdrożenie redukuje koszty: Dzięki całkowitej kompatybilności plików z istniejącą platformą Office oraz możliwościom centralnego zarządzania procesem wdrożenia i konfiguracji każdego z komputerów, przedsiębiorstwo może znacznie uprościć wdrożenie Office XP

  Windows XP Professional i Office XP oferują użytkownikom najpełniejsze wykorzystanie mocy komputerów, zwiększenie wydajności i produktywności oraz poprawienie możliwości pracy grupowej i wymiany danych. Co więcej, ponieważ Windows XP Professional i Office XP zostały stworzone jako proste w użyciu i bardzo wydajne, ich użytkownicy szybko przekonają się, że jest to najtańsza i jednocześnie najwartościowsza kombinacja.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Planowanie wdrożenia platformy XP