Menu kategorii
 • Program "Designed for Windows XP"

  Program "Designed for Windows XP"

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  02.04.2006
  3398 wyświetleń

  Jakie korzyści przyniesie Ci Logo?

  Wprowadzenie na rynek Windows XP jest okazją do ustanowienia nowych standardów koncentrujących się na wydajności, jakości i zgodności oprogramowania. Możemy wiązać wszystkie kwestie projektu i zgodności poprzez Program "Designed for Windows XP". Standardy jakości zdefiniowane w tym programie poprawią doznania użytkownika poprzez poprawę sposobu, w jaki sprzęt i oprogramowanie oddziałują na siebie wzajemnie w większym środowisku komputerów PC.

  W przeszłości, użytkownicy na całym świecie zasypywani byli sprzecznymi informacjami o tym, co działa z Windows, a co nie działa. Krótka wizyta u niemal każdego sprzedawcy oprogramowania w Północnej Ameryce nieuchronnie ukaże nam kłamliwą zgodność informacji deklarujących "100% zgodność z Windows" lub "Zgodne z Windows (Windows Compatible)" lub nawet "Działa w Windows (Works in Windows)". Skoro klienci otrzymują tak wiele sprzecznych informacji, nie dziwi fakt, że badania przeprowadzone przez wyspecjalizowane grupy badawcze, Microsoft wykazują, iż konsumenci mają trudności z rozróżnieniem, który produkt będzie działał najlepiej z ich systemem operacyjnym.

  Znak "Designed for Windows XP" jest pojedynczym symbolem dla sprzętu i programów, który przekazuje prostą wiadomość o wysokiej jakości produktu i eliminuje dezorientację klientów.

  Program "Designed for Windows XP"

  Program "Designed for Windows XP" skupia się zwłaszcza na wyjaśnianiu użytkownikom końcowym kwestii zgodności sprzętu i oprogramowania. Obecność znaku, który zawiera jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek, upewnia konsumentów w przekonaniu, że nabywając produkt z tym znakiem, kupują znaną sobie jakość.

  Dzięki takiemu oznaczeniu, końcowi użytkownicy mogą szybko i łatwo stwierdzić czy oprogramowanie lub sprzęt, który chcą zainstalować będą działać poprawnie z Windows XP. Brak tego znaku nie oznacza, że oprogramowanie lub sprzęt będzie sprawiał problemy, a jedynie, że rezultaty jego działania nie są znane - urządzenie nie było poddane testom Microsoft pod względem standardów Windows XP, i użytkownik powinien o tym wiedzieć. Zgadnij, który z dwóch, w innym przypadku identycznych produktów wybierze użytkownik - produkt ze znakiem informującym, że produkt jest zaprojektowany do pracy z Windows XP, czy produkt bez takiego widocznego zapewnienia.

  Program "Designed for Windows XP" ustanawia specyfikacje, które są zaprojektowane, aby oferować to, o co pytają klienci. Celem tych wymagań jest przede wszystkim dbałość o zadowolenie klienta.

  Logo "Designed for Windows XP" wskazuje użytkownikom, że oprogramowanie lub sprzęt z tym znakiem:

  • Nie będzie kolidować z innymi używanymi aplikacjami,
  • Zostanie zainstalowany i odinstalowany w sposób zgodny z instrukcją obsługi,
  • Nie spowoduje awarii komputera
  • Nie dokona zmian w plikach, które są wymagane przez system operacyjny.

  Generalnie, logo "Designed for Windows XP" informuje użytkownika, że oprogramowanie lub sprzęt bedzie działać poprawnie z Windows XP. Zmniejsza to frustrację konsumenta, znacznie obniża liczbę zwrotów i telefonów do pomocy technicznej. Koncentrując się na jakości, znak "Designed for Windows XP" przekazuje konsumentom prostą, ale ważna informację: znak ten oznacza pozytywne doznania.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Program "Designed for Windows XP"