Pobieranie dodatkowych gadżetów z Internetu

Pobieranie dodatkowych gadżetów z Internetu

 Dawid Długosz
Dawid Długosz
00:00
10.10.2007
3 komentarze
11492 wyświetlenia

Klikamy prawym przyciskiem myszy na wolnym obszarze Paska bocznego i z menu kontekstowego wybieramy polecenie Dodaj gadżety, następnie w nowo otwartym module naciskamy łącze Pobierz więcej gadżetów w trybie online. Zostaniemy przeniesieni na witrynę internetową, gdzie zgromadzone są gadżety. Warto wspomnieć, iż z każdym dniem przybywa ich więcej. Następnie możemy poszukać pozycji, którą chcielibyśmy mieć na pasku. Ułatwią to zadanie kategorie, w które pogrupowane zostały gadżety w celu ich łatwiejszego wyszukiwania.

Gdy już pobierzemy dany element (klikając przy wybranej pozycji przycisk Download) na dysk twardy, musimy go dodać do Paska bocznego. Klikamy dwa razy na pobranym pliku i naciskamy przycisk Zainstaluj. Gadżet zostanie automatycznie dodany do paska.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Pasek boczny

Komentarze

  • antjacek 08:53 22.11.2007

    W polskiej wersji tej strony nie ma żadnego gadżetu do pobrania. Trzeba szukać strony w języku angielskim i dopiero z tamtej strony można coś ściągnąć.

  • <p><span>Dlaczego<br />Windows Media Player nie powtarza zwiastunu czy innego krotkiego klipu<br />w oknie przegladarki firefox oraz wylacza 200% zoom??? mimo iz w samym odtwarzaczu jest taka<br />opcja wlaczona... mowa o pluginie wmp do firefox, jak wiadomo po<br />zainstalowaniu go mozna ogladac klipy ze stron w samym oknie<br />przegladarki bez uruchamiania okna samego odtwarzacza, jednak nie mozna<br />ustawic na stale zoom 200% oraz trybu powtarzania, przeciez to jest<br />chore, i czym tu sie zachwycac caly microsoft jest do bani a ten plugin<br />to tylko w teori ulatwia korzystanie.</span></p>

  • Ziomal; XD 13:24 07.12.2010

    To nie dziala i sa wirysy na tym !!![img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif[/img]

Skomentuj

Autor