Pan Arek przetestował Xbox Cloud. CentrumXP Fun 5

Pan Arek przetestował Xbox Cloud. CentrumXP Fun 5

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
18:00
07.09.2018
249 wyświetleń

Microsoft zapowiedział na E3 wielki zwrot Xboksa w stronę usług chmurowych. Wszystko wskazuje na to, że kolejna generacja konsoli będzie posiadała dwie wersje - jedną klasyczną, a drugą chmurową. Dzięki niesamowitej technologii Azure TimeTravel, udało nam się zajrzeć w przyszłość i sprawdzić jak ta konsola będzie wyglądać.

To co zobaczyliśmy w przyszłości, dosłownie wyrwało nas z butów. Cytując klasyka - "grafika jest tak dobra, że można pomylić z prawdziwością!". Wniosek z naszej podróży w przyszłość jest jeden - w 2020 roku Pan Arkadiusz będzie wniebowzięty osiągami tej chmurowej konsoli! Zresztą co tu dużo mówić, sprawdźcie sami:

Jak chmurowa konsola Microsoftu będzie wyglądać naprawdę, jeszcze nie wiemy. Raczej nie będzie to aż tak realistyczne jak to przedstawiliśmy w najnowszym odcinku CentrumXP Fun, chociaż do tej bardzo cienkiej granicy, już obecne konsole niebezpiecznie się zbliżają. Xbox One X jest obecnie najmocniejszą z konsol, więc kto wie co gigant zaproponuje przy okazji premiery jej następcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QoVL4UjT4rE

Polecamy również w kategorii CentrumXP