Outlook na Androida ułatwi zapanowanie nad spamem

Outlook na Androida ułatwi zapanowanie nad spamem

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:16
16.01.2018
0 komentarzy
1097 wyświetleń

Spam w skrzynce mailowej to chleb powszedni każdego, kto korzysta z poczty elektronicznej na co dzień. Reklamy, newslettery i a czasem nawet groźny scam (maile wyłudzające dane i pieniądze), potrafią chwilami przytłoczyć. Jednak praktycznie każdy dostawca usługi poczty elektronicznej stara się nam ulżyć, samemu automatycznie wykrywając maile reklamowe. Jednak czasem coś umknie automatowi albo sami stwierdzimy, że dana wiadomość nie jest dla nas istotna. Możemy takie wiadomości ręcznie oznaczyć jako spam.

Outlook Android

Outlook, w swojej wersji na Androida otrzymał właśnie aktualizację, która ma ułatwić organizowanie maili właśnie pod kątem spamu. Teraz, w nowej wersji oznaczonej numerem 2.2.74 dodano możliwość szybkiego oznaczania wiadomości jako Spam oraz szybkiego czyszczenie kategorii Spam za pomocą jednego kliknięcia. Outlook na systemy mobilne, zarówno Android i iOS, jest ciągle rozwijany. W poprzedniej aktualizacji wersję dla systemu Google rozszerzono o wsparcie dla 10 dodatkowych języków takich jak amharski, macedoński oraz norweski nyorsk.

Najnowsza aktualizacja jest w gruncie rzeczy kosmetyczna acz bardzo przydatna. Ułatwione filtrowanie i zarządzanie spamem jest obecnie standardem w usługach tego typu. Poza wprowadzeniem wyżej wymienianych rzeczy poprawiono jak zawsze szereg wykrytych błędów oraz wprowadzono dodatkowe usprawnienia działania aplikacji. Najnowszą aktualizację można pobrać wprost ze sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsofts-outlook-app-updates-on-android-with-new-spam-filter-option

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor