Oto kwietniowe nowości w Xbox Game Pass

Oto kwietniowe nowości w Xbox Game Pass

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:55
10.04.2019
471 wyświetlenie

No i znamy już listę kolejnych tytułów, jakie trafią w tym miesiącu do biblioteki Xbox Game Pass. Tym razem Microsoft nie bawił się z nami w zgaduj-zgadulę i po prostu podał wszystko na tacy. A to, co na niej podał, jest wyjątkowo smakowite. Oto pełna lista kwietniowych nowości w Game Pass:

  • Prey (od 11 kwietnia) - wyjątkowo wciągająca strzelanka FPS, powiązana z pierwowzorem o tym samym tytule z roku 2006. Bardzo dobrze oceniany tytuł, który nie jest jednak typową grą akcji. Broni i amunicji jest tu jak na lekarstwo, a przetrwanie to prawdziwe wyzwanie. Możemy za to dowolnie wykorzystywać posiadane moce i elementy otoczenia.
  • The Golf Club 2 (od 11 kwietnia) - po prostu golf, nie ma się co na ten temat rozwodzić. Fani tego sportu na pewno docenią tę nowość!
  • Moster Hunter: World (od 18 kwietnia) - kolejna odsłona popularnego cyklu gier akcji z elementami RPG stworzona przez studio Capcom. Co ciekawe, można w niej zagrać naszym rodzimym "łowcą potworów", czyli Geraltem z Rivii, znanym jako Rzeźnik z Blaviken, Biały Wilk albo po prostu Wiedźmin.
  • The Walking Dead: A New Frontier (od 18 kwietnia) - jedna z części serii gier, stworzonej przez zamknięte już studio Telltale Games, której akcja osadzona jest w realiach postapokaliptycznego serialu The Walking Dead.
  • Life is Strange 2: Episode 2  (od 24 kwietnia) - kolejny odcinek wciągającej gry, którą można określić mianem interaktywnego serialu.
  • Resident Evil 5 (od 25 kwietnia) - piąta odsłona popularnego horroru.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/xbox-game-pass-adds-some-mind-blowing-titles-this-month-monster-hunter-world-and-more/

Polecamy również w kategorii Xbox