Menu kategorii
 • Opcja tworzenia grup trafiła do Outlook.com

  Opcja tworzenia grup trafiła do Outlook.com

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  12:57
  30.08.2019
  725 wyświetleń

  Poczta E-mail to chyba najpopularniejsze narzędzie współpracy w organizacji i nie tylko. Wymiana maili w różnych sprawach, służbowych i prywatnych, to szybki i jednocześnie rozbudowany sposób komunikacji. Alternatyw jest wiele, ale mail nadal wiedzie w tej kwestii prym. Współpraca za jego pomocą może się nieco komplikować, gdy ma ona kilku uczestników. Omyłkowe wysłanie maila do złego odbiorcy to jeden z problemów, który jest znany prawie każdemu.

  Grupy w Outlook.com

  Ciekawa nowość z tym związana trafiła właśnie do Outlooka w przeglądarce. Jest to funkcja tworzenia grup. Funkcję tę dodano aby umożliwić tworzenie wspólnych list dystrybucyjnych i uzyskać dostęp do skrzynki odbiorczej grupy za pomocą zarchiwizowanych wiadomości e-mail, udostępnionych plików i kalendarza grupowego. Z grup w Outlook.com będzie mógł korzystać każdy, a proces ich tworzenia jest bardzo prosty.

  Aby utworzyć grupę, po zalogowaniu się do naszej skrzynki w panelu po lewej stronie w kategorii znajdziemy opcję Grupy oraz podkategorię Nowa grupa, którą wystarczy kliknąć. Potem musimy nadać nazwę grupie oraz dodać do niej członków. Co ważne, możemy dodawać również adresy Gmail czy Yahoo, a nie tylko Outlook. Nowość jest udostępniana falami i nie każdy ma do niej dostęp już teraz. Wszyscy użytkownicy powinni ją otrzymać jeszcze w ten weekend.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/you-can-now-create-groups-in-outlook-com/

  Polecamy również w kategorii Outlook