Menu kategorii
 • Odświeżenie wizualne i szybka edycja podpisów w Office Insider dla Windows

  Odświeżenie wizualne i szybka edycja podpisów w Office Insider dla Windows

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:25
  08.10.2021
  1495 wyświetleń

  Do użytkowników Office Insider w Windows Current Channel (Preview) dotarła już październikowa aktualizacja. Zawiera ona odświeżenie wizualne aplikacji Office, o którym pisaliśmy już wcześniej. Pozostałe zmiany pojawiły się w PowerPoint i Outlook. Dotyczą one edytowania tekstu alternatywnego w obrazach i wyszukiwania. Szczegóły poniżej.

  Lista zmian w Office — Version 2110 (Build 14527.20072)

  Odświeżenie wizualne pakietu Office

  Office 365 - aktualizacja wizualna

  Microsoft ogłosił pełne odświeżenie wizualne aplikacji desktopowych Office na Windows 10 i Windows 11. W oparciu o feedback klientów zaktualizowano interfejs, tak aby miał większą spójność we wszystkich ulubionych aplikacjach pakietu i ułatwił skupienie się na pracy. Te zmiany kosmetyczne bazują na zasadach Fluent Design i wpasowują się w styl Windows 11.

  Szybka edycja tekstu alternatywnego obrazów w PowerPoint

  Office 365 - aktualizacja PowerPoint

  Dostarczenie odpowiedniego tekstu alternatywnego dla grafik jest ważnym krokiem w zapewnianiu dostępności — również w prezentacjach PowerPointa. Teraz wystarczy jedno kliknięcie przycisku "Edytuj" na pasku podpisu, aby kursor automatycznie przeszedł do pola tekstowego w celu szybkiej edycji.

  Znane podmioty w wynikach wyszukiwania Outlooka

  Office 365 - aktualizacja Outlook

  Office 365 - aktualizacja Outlook

  Teraz, gdy wyszukujemy w Outlooku określone jednostki — takie jak wydarzenia w kalendarzu, osoby lub pliki — pojawią się one jako karta u góry wyników wyszukiwania. Wystarczy kliknąć kartę, aby przejść do odpowiedniej wiadomości lub innych elementów związanych z tym podmiotem.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://insider.office.com/en-us/releasenotes/windows/slow

  Polecamy również w kategorii Office 365