Odkrywanie tajnych osiągnięć w czerwcowej aktualizacji Xboksa

Odkrywanie tajnych osiągnięć w czerwcowej aktualizacji Xboksa

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:09
01.06.2022
999 wyświetleń

Czerwcowa aktualizacja Xboksa wprowadza dwie wyczekiwane funkcje. Po pierwsze, aktualizowanie gier będzie teraz szybsze i bardziej niezawodne. Oprócz tego gracze będą mogli odkrywać tajne osiągnięcia — sprawdzać ich szczegóły, opisy i Gamerscore — nie tylko na konsolach Xbox, ale też na innych urządzeniach.

Ulepszenia aktualizacji

Konsole Xbox One i Xbox Series X/S mogą teraz wykrywać dostępne aktualizacje gier szybciej i z większą niezawodnością. Microsoft mówi, że użytkownicy zauważą znaczące ulepszenia w kolekcji gier i podczas uruchamiania gry.

Tajne osiągnięcia

W tym miesiącu gracze zyskają możliwość ujawnienia sekretnych osiągnięć. Jeśli nie macie nic przeciwko spoilerom i chcecie dowiedzieć się więcej o którymkolwiek osiągnięciu, będziecie mogli je odtajnić. W tym celu, będąc w grze, należy otworzyć przewodnik i przejść do Aktywności w grze > Osiągnięcia. Gdy zobaczycie tajne osiągnięcie, możecie odkryć jego szczegóły, takie jak nazwa, opis i Gamerscore. Po sprawdzeniu ich możecie ponownie ukryć szczegóły lub pozostawić je odkrytymi.

Tajne osiągnięcia na Xbox - odkrywanie

Tajne osiągnięcia na Xbox - odkrywanie

Tajne osiągnięcia można odkrywać wszędzie tam, gdzie gramy i śledzimy swoje achievementy, a więc na konsolach Xbox Series X/S i Xbox One, w aplikacji Xbox na Androidzie, iOS i Windows, a także w Game Bar na PC.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2022/05/31/june-xbox-update/

Polecamy również w kategorii Xbox One