Nowy interfejs Facebooka staje się szerzej dostępny. Nadchodzi duża aktualizacja

Nowy interfejs Facebooka staje się szerzej dostępny. Nadchodzi duża aktualizacja

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:53
10.01.2020
2337 wyświetleń

Facebook już od pewnego czasu pracuje nad nowym designem swojej strony. Byłaby to kolejna duża zmiana w historii serwisu. Pierwsze zrzuty ekranu Facebook zaprezentował na pokazie w kwietniu zeszłego roku, a od niedawna mogą go sprawdzić wybrani użytkownicy. Kto załapał się na testy i kiedy nowy design wejdzie w życie?

Wygląda na to, że Facebook jest już bardzo bliski wypuszczenia aktualizacji interfejsu, bowiem firma zaprasza użytkowników do jej testowania. Wygląda na to, że zaproszenia rozsyłane są losowo i algorytm nie kieruje się żadnym wzorem. Testy A/B obejmują odświeżony w całości wygląd strony, który zdaniem niektórych prezentuje się bardziej nowocześnie od istniejącego, kilkuletniego już wyglądu Facebooka. Odświeżenie objęło też kompozycję — od teraz użytkownicy aplikacji przeglądarkowej mogą przełączyć się na natywny ciemny motyw. Rzućmy okiem na niektóre zrzuty ekranu.

Facebook nie informował co prawda o spodziewanej dacie wydania aktualizacji, ale publiczne testy to dość jasny sygnał, że ogólna dostępność nastąpi w tym roku, prawdopodobnie już całkiem niedługo. Co sądzicie o tym nowym designie? Czy portal rzeczywiście potrzebował takiego odświeżenia? Dajcie znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://vosveteit.sk/pozrite-sa-ako-by-mal-vyzerat-novy-vzhlad-pc-verzie-facebooku/

Polecamy również w kategorii Facebook