Nowe i udoskonalone funkcje i wygląd

Nowe i udoskonalone funkcje i wygląd

 Microsoft
Microsoft
00:00
09.01.2006
4999 wyświetleń

Program Windows Media Player 10 został zaprojektowany tak, aby ułatwić odnajdowanie, pobieranie, organizowanie i odtwarzanie multimediów cyfrowych — muzyki, wideo, obrazów i nagranych programów telewizyjnych.

Windows Media Player 10

Udoskonalone funkcje i wygląd

Odtwarzacz umożliwia szybszy dostęp do najważniejszych czynności, takich jak zgrywanie, nagrywanie i synchronizowanie. Można również dostosować jego układ, wybierając spośród wielu sklepów i usług online oferujących muzykę i wideo oraz z innych opcji.

Pasek zadań programu Windows Media Player 10

Udoskonalona Biblioteka multimediów

Wszystkie multimedia cyfrowe w jednym miejscu: kupione utwory muzyczne i wideo, utwory muzyczne zgrane z dysków CD, nagrane programy telewizyjne i inne.

Biblioteka multimediów programu Windows Media Player 10

Dostęp do typowych zadań za pomocą jednego kliknięcia

Za pomocą jednego kliknięcia można wykonać dowolną czynność związaną z muzyką. W bibliotece znajduje się nowe okienko, do którego można przeciągać i upuszczać pliki, aby je odtworzyć, zapisać jako listę odtwarzania, zsynchronizować z urządzeniem przenośnym lub nagrać na dysku CD.

Lista odtwarzania programu Windows Media Player 10

Niewidoczne menu

W programie Windows Media Player 10 pasek menu jest domyślnie ukryty. Aby uzyskać dostęp do menu lub wyświetlić pasek menu, należy kliknąć przycisk w prawym górnym rogu okna odtwarzacz.

Ukryty pasek menu programu Windows Media Player 10

Personalizacja odtwarzacza

Rozmiar okna programu Windows Media Player 10 można dowolnie zmienić, klikając i przeciągają jego krawędź lub można zrobić je bardzo małe, korzystając z trybu mini odtwarzacza. Przejrzyj galerie karnacji i wizualizacji, aby nadać odtwarzaczowi nowy wygląd.

Zmienianie rozmiaru okna programu Windows Media Player 10

Więcej informacji o multimediach

Można wyświetlić więcej informacji na temat odtwarzanych multimediów cyfrowych: okładka albumu, biografie, recenzje, pokrewni wykonawcy, teledyski i inne.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Informacje podstawowe o odtwarzaczu