Nowe artykuły na CentrumXP.pl

Nowe artykuły na CentrumXP.pl

 Adam Stępień
Adam Stępień
16:51
02.12.2012
0 komentarzy
1721 wyświetlenie

W minionych dniach opublikowaliśmy kilka artykułów na łamach Portalu CentrumXP.pl.

Microsoft Surface to tablet dostępny w dwóch wariantach - pierwszy to wprowadzony już do sprzedaży Surface RT, drugi to wciąż oczekiwany Surface Pro, którego premiera planowana jest na styczeń. Czy warto czekać na nowy, droższy model, czy może wystarczy zakupić bieżący, tańszy Surface RT? Przed zakupem warto zwrócić uwagę na różnice występujące w obu produktach, bowiem mogą być one dosyć istotne. W artykule Surface RT czy Pro? Który tablet wybrać? prezentujemy różnice pomiędzy obydwoma modelami.

Kilka tygodni temu w Sieci pojawił się Outlook.com - nowy serwis pocztowy giganta z Redmond. Śmiało można powiedzieć, że usługa pocztowa Microsoftu przeszła prawdziwą rewolucję, w ciągu zaledwie kilku tygodni. W końcu można stwierdzić, że Hotmail - a raczej jak teraz należałoby to określić – Outlook.com, może podjąć się rywalizacji z Gmailem. Zapraszamy do pojedynku Gmail vs. Outlook.com.

Programistom polecamy nową rodzinę produktów Visual Studio 2012. Zanim jednak zdecydujemy się na aktualizację naszego środowiska do najnowszej wersji, warto przejrzeć wymagania sprzętowe i programowe stawiane temu pakietowi programistycznemu. Omówiliśmy je w artykule o wymaganiach pakietu Visual Studio 2012.

Teraz coś dla entuzjastów Windows 8. Użytkownicy nowego systemu Microsoft mają możliwość przeglądania zawartości swoich ulubionych stron na Facebooku bezpośrednio z poziomu aplikacji systemowej Kontakty. Zapraszamy do omówienia obsługi Facebooka w Windows 8, a także poznania 8 funkcji Windows 8, o których warto wiedzieć.

Na zakończenie nowy felieton w ramach działu publicystyki - garść przemyśleń i ciekawostek związanych z przeszło dziewiętnastoletnią historią poprawek Service Pack w artykule Service Packi – jak jeść i z czym podawać.

Życzymy miłej lektury i zapraszamy do wyrażania opinii w komentarzach.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor