Menu kategorii
 • Microsoft zamknął wszystkie swoje sklepy stacjonarne na świecie

  Microsoft zamknął wszystkie swoje sklepy stacjonarne na świecie

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  15:42
  17.03.2020
  480 wyświetleń

  O tym, jak globalna pandemia COVID-19 wpływa na poszczególne aspekty życia, przekonujemy się wszyscy. Z dnia na dzień słyszymy o kolejnych zamknięciach placówek lub przesunięciach wydarzeń w czasie. Niektóre imprezy nie są anulowane, lecz przenoszone do świata cyfrowego. Podobnie rzecz ma się z handlem. Przez najbliższy czas zakupy w Microsoft Store będzie można zrobić tylko w Sieci.

  Choć osoby mieszkające w Polsce sytuacja ta w zasadzie nie dotyka, to jednak warto ten fakt odnotować. Microsoft zdecydował się zamknąć do odwołania wszystkie swoje sklepy stacjonarne na świecie. Placówki te znajdują się w Australii, Kanadzie, Portoryko, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Jeżeli więc mieszkacie albo przebywacie w którymś z tych regionów, to niestety, w najbliższym czasie nici z shoppingu u giganta.

  Wszystkie lokacje Microsoft Store są obecnie zamknięte do odwołania z powodu obaw natury zdrowotnej związanych z COVID-19.

  Wiemy, że rodziny, pracownicy zdalni oraz firmy znajdują się w tym czasie pod wyjątkową presją, a my wciąż tu jesteśmy, by obsługiwać was online na microsoft.com.

  — Microsoft

  Najbliższy (jeśli mieszkamy w Polsce) stacjonarny sklep Microsoftu mieści się w Londynie. Sklep ten został otwarty latem zeszłego roku i jak dotąd jest jedyną taka placówką w całej Europie. Nie wiadomo jeszcze, jak długo sklepy pozostaną zamknięte, jednak zawsze można odwiedzić je wirtualnie — także w Polsce.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-closing-all-microsoft-store-locations-worldwide-in-response-to-covid-19-pandemic/

  Polecamy również w kategorii Sklep Microsoft