Microsoft wypuścił nową aplikację dla fanów podróży

Microsoft wypuścił nową aplikację dla fanów podróży

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:40
07.12.2017
0 komentarzy
1185 wyświetleń

Microsoft - a dokładniej rzecz biorąc zespół Bing - opracował nową aplikację podróżniczą pozwalającą użytkownikom odkrywać ciekawe miejsca i wyznaczać cele podróży. Aplikacja nosi nazwę Outings i chyba nie jest żadnym zaskoczeniem, że została wydana na Androida i iOS z pominięciem Windows 10 Mobile.

Nieodłączną częścią korzystania z aplikacji ma być to, że użytkownik poczuje się zachęcony do odwiedzenia nietuzinkowych miejsc. Outings pozwala odkrywać wysokiej jakości relacje z podróży z blogów podróżniczych i innych źródeł, takich jak RoadTrippers.com, The Outdoor Project i The Outbound. Cokolwiek wyda nam się interesujące - przygody outdoorowe, lokacje historyczne, miejski zgiełk, miejsca przyjazne dla dzieci czy ukryte perełki - Outings ma być idealnym narzędziem do rozpoczęcia poszukiwań. Historie, które nam się spodobają, będziemy mogli zapisać na liście rzeczy, które chcemy zobaczyć, zanim umrzemy i podzielić się nimi z naszymi przyszłymi towarzyszami podróży.

Microsoft Outings

By zaczerpnąć inspiracji, wybieramy interesujący nas temat i przerzucamy zaproponowane nam historie w poszukiwaniu tej, która wyda nam się interesująca. Outings dzieli zawartość na dwie kategorie - Nearby, która skłania się ku miejscom w pobliżu lokalizacji użytkownika, i Discover, której odkrycia nie są ograniczone lokalnie. Gdy trafimy na propozycję miejsca, w którym już byliśmy, możemy je odznaczyć i zarządzać swoją listą lokacji odwiedzonych. By zyskać bardziej zorganizowany wgląd, możemy też przerzucić się na widok mapy. Dodawać na listę możemy lokacje zarówno do odwiedzenia np. w weekend, jak i będące celem na dalszą przyszłość.

OutingsOutingsOutings

Aplikacja ukazała się dziś na platformach iOS i Android i można ją pobrać bezpłatnie. Niestety wsparcie zapewnione jest tylko dla użytkowników z USA i na razie nie zapowiada się, by miało się to zmienić.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsofts-secret-travel-app-is-now-live/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor