Microsoft wprowadza Windows Timline do Edge na iOS

Microsoft wprowadza Windows Timline do Edge na iOS

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
09:57
18.04.2018
2146 wyświetleń

Microsoft Edge dla systemu iOS został wyposażony w kolejną nową funkcję, mającą pozytywnie wpłynąć na pracę z aplikacją. Chodzi o Windows Timeline, który jest częścią April 2018 Update dla Windows 10. Narzędzie umożliwi zapoznanie się z historią witryn przeglądanych na telefonie z poziomu komputera.

Kolejna aktualizacja Microsoft Edge w systemie iOS

Nowa aktualizacja Microsoft Edge dla iOS została oznaczona numerem 41.14.1. Pakiet wprowadza do przeglądarki narzędzie Windows Timeline, które na pewno znane jest już uczestnikom programu Insider z Windows 10. Dzięki temu użytkownicy przeglądarki Microsoftu na telefonach z iOS będą mogli zapoznać się z historią przeglądanych stron na telefonie z poziomu komputera i odwrotnie. Windows Timeline w Microsoft Edge w systemie iOS został dodatkowo wyposażony w funkcję Task View, która umożliwia przełączanie się między aktywnymi aplikacjami bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Nowa aktualizacja wprowadza również opcje zmiany nazwy czy przenoszenia ulubionych witryn, a także usprawnienia w stabilności i szybkości działania.

Przypomnijmy, że Microsoft Edge został oficjalnie wydany na iOS pod koniec listopada ubiegłego roku. W tym czasie przeglądarka została zoptymalizowana pod kątem pracy z wyświetlaczem modelu iPhone X, wyposażona w narzędzia LastPass oraz ForceTouch oraz zaktualizowana pod względem obsługi gestów 3D. Na uwagę zasługuje też informacja z marca tego roku o możliwości uruchomienia edycji Microsoft Edge dla tabletów iPad.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-edge-for-ios-preview-updated-with-support-for-windows-timeline/

Polecamy również w kategorii Edge na iOS