Microsoft udostępnił drugą aktualizację słuchawek Surface

Microsoft udostępnił drugą aktualizację słuchawek Surface

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:01
14.08.2019
465 wyświetleń

W październiku zeszłego roku Microsoft zaprezentował swoje pierwsze słuchawki bezprzewodowe sygnowane marką Surface. Są to zaawansowane słuchawki z technologią tłumienia hałasu operującą w zakresie 13 stopni. Słuchawki te mogą spokojnie aspirować do półki premium, również swoją ceną. Microsoft udostępnił właśnie nową aktualizację oprogramowania układowego dla swoich słuchawek. Ostatni taki update pojawił się w marcu.

Aktualizację pobierzemy za pośrednictwem aplikacji Cortana Devices dla Windows 10 albo iOS i Androida. Możemy ją zainstalować albo bezprzewodowo, albo za pośrednictwem kabla USB. Na ten moment Microsoft nie udostępnił jeszcze nowej listy zmian dla tej aktualizacji. Jak tylko się pojawi, uzupełnimy ten tekst o informacje na temat zmian, jakie zaszły w nowej wersji oprogramowania.

Surface Headphones to ryzykowna i kosztowna próba wejścia giganta na rynek audio. Raczej nie do końca jest ona udana, ale możliwe, że te drogie słuchawki to nie jest ostatnie słowo, jakie Microsoft w tej kwestii powiedział. Zgodnie z wieloma źródłami gigant chce skorzystać na rozwoju swojej technologii audio, wzbogacając swoje portfolio o dwie główne kategorie słuchawek: nauszną i douszną. Coś nowego w tej materii możemy poznać już w październiku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/surface-headphones-get-a-new-firmware-update

Polecamy również w kategorii Surface