Menu kategorii
 • Microsoft promuje zunifikowany Sklep Windows

  Microsoft promuje zunifikowany Sklep Windows

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  13:42
  27.11.2014
  2542 wyświetlenia

  Microsoft ma powód do świętowania - Sklepy Windows i Windows Phone osiągnęły niedawno kolejny kamień milowy - w sumie 500 000 aplikacji. Tymczasem firma ujawnia coraz więcej szczegółów na temat nowego Sklepu Windows, który zadebiutuje w zunifikowanym środowisku Windows 10.

  "Przyjrzyjcie się bliżej, jak inteligentnie aplikacje działają w Windows. Synchronizują się pomiędzy urządzeniami by działać na telefonach, tabletach i PC, przy czym uruchamiają się równolegle cztery na raz, obok siebie. Z grami, apkami lifestyle'owymi, rozrywkowymi i społecznościowymi, Sklep Windows ma apki, których potrzebujesz. Dowiedz się więcej na http://www.microsoft.com/windowsapps."

  Microsoft dokładał rozmaitych starań, by zamknąć 'app-gap', pewien niedostatek w ofercie apek na Windows Phone. Dziś możemy już chyba zobaczyć efekty - ponad 525 000 aplikacji w obu Sklepach. Nie wszystkie działania firmy wydają się jednak zrozumiałe. Chęć przyciągnięcia nowych deweloperów nie idzie w parze ze zniesieniem korzystnej polityki cenowej dla komercyjnych wydawców.

  Z drugiej strony nowy Sklep Windows stanie się bardziej otwarty na potrzeby biznesowe i tym samym powinien przyciągnąć do siebie większą liczbę organizacji. Wygląd nowego Sklepu wciąż pozostaje owiany tajemnicą. Całość będzie gotowa prawdopodobnie dopiero wraz z pełną wersją Windows 10.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: http://www.neowin.net/news/microsofts-new-30-second-ad-promotes-a-unified-windows-store-for-all-windows-devices

  Polecamy również w kategorii Sklep Microsoft