Microsoft chce ułatwić decyzję o korzystaniu z Xbox Music

Microsoft chce ułatwić decyzję o korzystaniu z Xbox Music

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
19:42
30.01.2014
0 komentarzy
1674 wyświetlenia

Microsoft nigdy nie opublikował informacji dotyczącej ilości osób korzystających z Xbox Music, widać jednak, że usługa potrzebuje napływu nowych klientów. W tym celu gigant stworzył poradnik, który pokazuje w jaki sposób można przenieść listę utworów i listy odtwarzania z iTunes do Xbox Music.

Klip dostępny jest na oficjalnym kanale Surface w serwisie Youtube pokazuje, jak w bardzo łatwy sposób można przenieść listę utworów i zaimportować listy odtwarzania. W przypadku piosenek wystarczy skopiować je na dysk przenośny, podłączyć go do urządzenia Surface i przenieść metodą drag and drop do folderu z muzyką. Xbox Music automatycznie je zaimportuje i wyświetli, jako możliwe do odtworzenia. Do przeniesienia list odtwarzania potrzebne jest narzędzie, które zostało w tym celu stworzone. Należy je uruchomić z poziomu Xbox Music i wskazać pożądaną listę do zaimportowania.

Nie jest to cios wymierzony w stronę firmy Apple. Microsoft raczej próbuje uświadomić ludzi, że ewentualne kupno Surface nie będzie się dla nich wiązało z utratą wszystkich utworów, które zostały zakupione przy pomocy iTunes.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://blog.surface.com/b/surface/archive/2014/01/21/transfer-your-itunes-music-and-playlists-to-your-surface.aspx

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox

Komentarze

Skomentuj

Autor