Microsoft Launcher beta z poprawkami niezawodności na Androidzie

Microsoft Launcher beta z poprawkami niezawodności na Androidzie

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:08
24.02.2021
2346 wyświetleń

Microsoft Launcher zapewnia doświadczenie ekranu domowego, które pozwala płynnie przechodzić między Androidem a PC. Nakładka ułatwia m.in. kontynuowanie przeglądania zdjęć lub dokumentów między urządzeniami, przez co możemy być bardziej produktywni. Poza tym aplikacja daje sporo możliwości personalizacji i organizacji. Spersonalizowana tablica pozwala przeglądać osobisty kalendarz, listy zadań czy Sticky Notes.

Wszystko to brzmi świetnie, niemniej jednak aplikacja nie zawsze gwarantuje 100% niezawodności. Bywało tak, że część ustawień albo układ skrótów nie pozostawały na swoich miejscach po aktualizacji czy ponownym uruchomieniu. Również w przypadku urządzenia Surface Duo nie wszystkie jego unikatowe możliwości pozostają zaadresowane. Najnowsza aktualizacja Microsoft Launcher beta (6.210203.0.946331) odpowiada na te problemy. Zawiera ona następujące poprawki:

  • Ulepszone ustawienia ekranu głównego i układu aplikacji na Surface Duo.
  • Aplikacje pozostają w tej samej kolejności po restarcie Launchera.
  • Na ustawienia przeglądarki nie mają już wpływu aktualizacje.
  • Problemy z widżetami Zegara i Pogody zostały rozwiązane.
  • Pozbyto się kilku bugów i zaktualizowano działanie dla poprawy ogólnego doświadczenia.

Zmiany te powinny trafić już niebawem do stabilnej wersji Microsoft Launchera. Jeśli chcemy natomiast korzystać z wersji beta, powinniśmy udać się na jej stronę w Sklepie Play i wybrać "Zostań testerem". Gdy wyświetli się komunikat "Witamy w programie testów. Używasz wersji testowej", klikamy link "Zainstaluj publiczną wersję z Google Play", aby zainstalować aplikację.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.tenforums.com/windows-10-news/174779-microsoft-launcher-beta-6-210203-0-946331-version-android-feb-23-a.html

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher