Microsoft Launcher 5.1 dostępny dla wszystkich

Microsoft Launcher 5.1 dostępny dla wszystkich

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
11:05
27.12.2018
1 komentarz
824 wyświetlenia

Po kilku tygodniach testów w sklepie Google Play pojawiła się nowa wersja Microsoft Launchera. Aplikacja oznaczona numerem 5.1 jest już dostępna dla wszystkich użytkowników, a sama aktualizacja jest kontynuacją prac nad wcześniej wprowadzonymi funkcjami.

W nowej wersji swojej nakładki graficznej Microsoft rozwija funkcje związane z zarządzaniem zadaniami. Zadania, które użytkownicy będą tworzyć w desktopowych aplikacjach To-Do, Outlook, Sticky Notes i OneNote, będą teraz wyświetlane na karcie notatek w sekcji przeglądu informacji Microsoft Launchera. To bardzo dobry krok, ponieważ w ten sposób firma nie ogranicza użytkownika do jednej aplikacji.

Druga zamiana dotyczy karty Czas przed ekranem. W tym miejscu użytkownik może sprawdzić ile czasu spędził w danej aplikacji, jakie programy najczęściej otwiera i z jakimi aplikacjami spędza najwięcej czasu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-launcher-5-1-is-now-generally-available-for-android-users

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher

Komentarze

  • Etrapp 12:54 28.12.2018

    Wciąż nie widzę sensu instalować. Gdyby to był sam widget mógłbym pomyśleć A tak to nova launcher i bardzo spójne środowisko od googla mi wystarcza. No i nie jestem więźniem jednego komputera. Tak więc dzięki MS ale znów wam się nie udało. Wróćcie do tworzenia systemu bo inwazja na rynek mobilny chyba już nigdy wam nie wyjdzie

Skomentuj

Autor