Microsoft Build 2019 oficjalnie zapowiedziany. Co nas czeka w dniach 6-9 maja?

Microsoft Build 2019 oficjalnie zapowiedziany. Co nas czeka w dniach 6-9 maja?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:20
06.02.2019
452 wyświetlenia

O planowanej dacie deweloperskiej konferencji Microsoft Build 2019 mówiło się nieoficjalnie już w połowie stycznia, jednak dopiero dzisiaj Microsoft wyszedł z oficjalną zapowiedzią. Konferencja będzie miała miejsce w Washington State Convention Center w Seattle i potrwa przez trzy dni - od 6 do 9 maja (od poniedziałku do środy).

Konferencja jak zwykle od kilku lat odbywa się na początku maja w Seattle. W styczniowym przecieku mowa była jednak o dniach 7-9 maja, a nie 6-9, stąd też nie wiadomo jeszcze, czy najważniejszy keynote odbędzie się w poniedziałek, czy we wtorek. Do wydarzenia zostały jeszcze trzy miesiące i w międzyczasie Microsoft na pewno poda dokładną rozpiskę. Co wiemy już teraz? Na razie tyle, ile wynika z zapowiedzi:

Dołącz do nas w Seattle na głównym wydarzeniu Microsoftu dla deweloperów. Przyjdź i doświadcz najnowszych narzędzi deweloperskich i technologii. Wyobraź sobie nowe sposoby tworzenia oprogramowania dzięki wejściu przemysłowych wglądów w przyszłość rozwoju oprogramowania. Połącz się ze swoją społecznością, by zrozumieć nowe trendy deweloperskie i innowacyjne sposoby kodowania.
– Microsoft

Microsoft Build z założenia i z nazwy jest konferencją deweloperską, ale jest ona wyjątkowo interesująca nie tylko dla programistów. To właśnie na tym wydarzeniu Microsoft przedstawia co roku najgorętsze zapowiedzi ze światów Windows, Office, Azure, Visual Studio, AI, Surface i nie tylko.

Rejestracja na wydarzenie wystartuje 27 lutego. Nie trzeba jednak lecieć do Seattle, by dowiedzieć się wszystkiego. Konferencja co roku jest transmitowana online i jak co roku możecie spodziewać się relacji na żywo na CetnrumXP. Bądźcie wtedy z nami!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/build

Polecamy również w kategorii Microsoft