Microsoft, Accenture i Avanade zapraszają na Envision 2020

Microsoft, Accenture i Avanade zapraszają na Envision 2020

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:18
25.11.2020
1818 wyświetleń

Microsoft Envision to wydarzenie skierowane do liderów biznesowych, które po raz pierwszy odbyło się w kwietniu 2016 roku. Konferencja była kierowana do menedżerów finansowych i liderów działów oraz skupiona na ideach i rozwiązaniach, które potrafią popchnąć biznes do przodu. Teraz, mimo trwającej pandemii, firma zapowiada kolejną edycję Envision. Od poprzednich różni się tym, że odbędzie się jako wydarzenie online, a Microsoft nie będzie jedynym jej organizatorem.

Envision 2020 to wydarzenie organizowane wspólnie przez Accenture, Avanade i Microsoft. Opiera się ono na długotrwałej współpracy tych firm. Warto przypomnieć, że partnerstwo Microsoftu i Accenture rozpoczęło się w 2000 roku, kiedy to obie firmy wspólnie założyły Avanade, aby stworzyć centrum innowacji dla platformy Microsoftu. Dziś naprawdę wierzymy, że nie ma lepszego partnerstwa w technologii i consultingu — pisze Judson Althoff z Microsoft.

W oparciu o nasze wieloletni sojusz strategiczny, aby służyć klientom i dostarczać bazujące na technologii rozwiązania, e przyjemnością ogłaszamy, że Envision, wydarzenie Microsoftu dla liderów biznesu, zostało przeprojektowane, jako że Accenture, Avanade i Microsoft prezentują Envision — cyfrową serię transmisji. Envision jest miejscem, gdzie liderzy biznesu mogą się zaangażować i uczyć od siebie nawzajem, gdy zmierzają do zmian.
— Judson Althoff, EVP Worldwide Commercial Business w Microsoft.

Wydarzenie jest kierowane do thought leaderów, industry executive'ów i członków leadership teamów organizatorów. Polegać będzie na pogłębionych dyskusjach na tematy, które są najbardziej interesujące dla osób podejmujących dziś decyzje biznesowe. Pierwsza część wydarzenia będzie prowadzona we wtorek, 15 grudnia tego roku. Rejestracja jest już otwarta na stronie envision.event.microsoft.com.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.microsoft.com/blog/2020/11/17/envision-where-business-leaders-come-together-to-share-insights-and-perspectives/

Polecamy również w kategorii Microsoft