Messenger na Windows 10 zaktualizowany. Można teraz ignorować wiadomości

Messenger na Windows 10 zaktualizowany. Można teraz ignorować wiadomości

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:59
24.01.2020
2941 wyświetlenie

Choć dziś użytkownicy Facebooka i Messengera większość czasu spędzają w aplikacjach mobilnych, to wciąż istnieją aplikacje na PC. Nie są i nigdy nie były one tak dobra jak na telefonach, dlatego użytkownicy Windows 10 wybierają raczej wersję przeglądarkową. Facebook od czasu do czasu aktualizuje swoje aplikacje w Microsoft Store, by nie zostawały aż tak daleko w tyle za wersjami z większym priorytetem. Teraz taką aktualizację dostał Messenger (Beta).

Messenger (Beta) otrzymał aktualizację do wersji 50.3.122.0. Nowości jak zwykle nie ma zbyt wiele, ale to zawsze coś. Lista zmian przedstawia się następująco:

  • Ekran powitalny został odnowiony.
  • Dodano nową funkcję "Ignoruj wiadomości": ignorując konwersację, nie będziemy więcej otrzymywać powiadomień, gdy znajomy wyśle nam wiadomość bezpośrednią. Trafi ona do sekcji próśb o zgodę na otrzymywanie wiadomości, czyli tam, gdzie lądują wiadomości od osób, które nie należą do naszych znajomych na Facebooku.

Messenger na Windows 10 dostał też niedawno aktualizację, która dodała możliwość wysyłania klipów głosowych, a także nieco odmieniła UI poprzez wprowadzenie ciemnego motywu, nowej ikony, możliwości wysyłania plików, trybu pełnoekranowego, zaktualizowanych emoji i nie tylko. Aplikację jak zwykle można pobrać z Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/facebooks-messenger-desktopbeta-app-updated-with-ignore-messages-feature-and-more/

Polecamy również w kategorii Facebook